CitySightseeingSevilla , aneb toužíte po dokonalém sevillském vzrušení?

CitySightseeingSevilla , aneb toužíte po dokonalém sevillském vzrušení? 1

Představte si, že se probouzíte v pulsujícím srdci Andalusie, ve městě Sevilla, kde každá ulička vypráví svůj vlastní příběh a každý kout skrývá stopy bohaté historie. Pokud jste vždy snili o tom, že se ponoříte do tohoto magického prostředí, máte nyní jedinečnou příležitost objevit Sevilla ve své plné kráse. Nabízí se vám možnost získat vstupenky na komplexní prohlídku města, která v sobě spojuje kulturu, umění a nevšední zážitky.

Vstupenky snadno a rychle  zakoupíte online zde:

 

Společnost City Sightseeing LTD, se sídlem v Suite 8 Grosvenor House na Prospect Hill v Redditch, GB, vám přináší možnost nahlédnout do duše tohoto historického města. Nečekejte na dlouhé fronty a neztrácejte čas, využijte moderní služby a získejte svou vstupenku okamžitě. Bezstarostně si ji stáhněte přímo do svého mobilního telefonu a vydejte se na objevnou cestu.

Jakmile se vydáte na 48 hodinovou prohlídku autobusem, zjistíte, že můžete naskočit a vyskočit, kdykoliv se vám zlíbí. Autobus vás pohodlně doveze k nejvýznamnějším památkám, které Sevilla nabízí. Na palubě vám bude k dispozici audio průvodce ve 16 různých jazycích, který vám poskytne fascinující informace o každém místě, které míjíte.

Pro ty, kteří touží po detailnějším pohledu na sevillskou architekturu a historii, jsou připraveny čtyři pěší prohlídky s průvodcem. Tyto prohlídky vás zavedou do hloubky městského života, odhalí vám skrytá zákoutí a umožní vám pocítit pulsující atmosféru města. Zahrnuty jsou i vstupy do vybraných atrakcí, například do Pabellón de la Navegación, kde se můžete dozvědět více o námořní historii Sevilly.

Pabellón de la Navegación en Sevilla | GUILLERMO VÁZQUEZ CONSUEGRA

Aby byl váš zážitek ještě úžasnější, máte možnost navštívit muzeum flamenca, kde se můžete ponořit do rytmů a emocí, které jsou pro andalusii tak typické. Flamenko je neodmyslitelnou součástí sevillské kultury a v muzeu na vás čeká pestrá paleta vystoupení a exponátů.

Chcete-li Sevilla poznat ještě blíže, využijte půjčovnu kol. 30 minut zdarma na kole vám poskytne možnost prozkoumat město z jiné perspektivy. Projíždějte se po malebných uličkách, pocítěte vánek ve vlasech a objevte skvosty, které byste z autobusu nikdy neviděli.

Pro fanoušky fotbalu je připravena i prohlídka stadionů Betis a Sevilla, která vás zavede do světa sportovní vášně a ukáže vám místa, kde se píše fotbalová historie.

Nezapomeňte, že v případě změny plánů můžete svou vstupenku zrušit nebo přesunout až do 24 hodin před plánovanou návštěvou. Využijte této flexibilní možnosti a naplánujte si svůj pobyt v Seville podle svých představ.

Tato vstupenka na prohlídku Sevilly autobusem, muzeum flamenca a půjčovnu kol je vaším klíčem k nezapomenutelnému dobrodružství. Neodkládejte svůj sen a zajistěte si svou vstupenku již dnes. Sevilla s otevřenou náručí čeká, aby vám odhalila svá tajemství a nabídla neopakovatelné zážitky.