KARLOVY VARY ČEKÁ MIMOŘÁDNÁ SEZÓNA UPLYNULO 700 LET OD NAROZENÍ JEJICH ZAKLADATELE KARLA IV

KARLOVY VARY ČEKÁ MIMOŘÁDNÁ SEZÓNA UPLYNULO 700 LET OD NAROZENÍ JEJICH ZAKLADATELE KARLA IV 1

Karlovy Vary se chystají na jednu z nejvýznamnějších sezón. V roce 2016 uplyne 700 let od narození zakladatele města, českého krále a římského císaře Karla IV. Tento státník se dlouhodobě umisťuje na nejvyšších příčkách významnosti českých a evropských dějin a proto není divu, že město, jehož název nese, připravilo na celý rok řadu zajímavých akcí. Při plánování svého pobytu v Karlových Varech se nezapomeňte informovat, zda se tou dobou něco ve městě nekoná.

V souvislosti se 700. výročím narození Karla IV. se v Karlových Varech uskuteční 6 velkých akcí. Od 1. 5. 2016 do 30. 7. 2015 je to interaktivní výstava ,, Noc na Karlštejně „, ve dnech 6. – 8. 5 .2016 zahájení lázeňské sezóny, 3.- 4. 6. 2016 Mattoni karlovarský karneval, 18. 6. 2016 Karel ve Varech – hrané prohlídky, 2.- 4. 9. 2016 Dny evropského dědictví, 3. 9. 2016 Příběhy z obory – jak to bylo opravdu. Více o nich je na http://700.karlovyvary.cz/.

Ředitel společnosti Bohemia-lázně (Bohemia lázně), a. s., Karlovy Vary, Jiří Sluka, k tomu říká: ,, Spojte zdraví a relax s kulturou a naplánujte si svůj pobyt v našich lázních průběhu řízení se některé z připravovaných kulturních akcí k 700. výročí narození zakladatele našeho města Karlových Varů. Atraktivita pobytu u nás se tak ještě zvýší a to při nezměněných cenách. Nejatraktivnější termíny spojené s řízením akcí se vždy vyprodávají mezi prvními. Mezi trvale nejoblíbenější termíny každoročně patří období řízení Mezinárodního filmového festivalu, zda zahájení lázeňské sezóny. Karlovy Vary však mají co nabídnout během celého roku a návštěvníci si zde vždy najdou zajímavé akce, podle svých zájmů. Ve Varech jsou stále výstavy v Galerii umění či v Becherově vile, k dispozici jsou i muzea Becherovky, sklárny Moser, Muzeum voskových figurín a výlety do okolí. V případě, že si klienti chtějí udělat delší výlety, k dispozici je jim naše vlastní cestovní kancelář Kaleidoskop Travel. Prodává i vstupenky na koncerty a to prostřednictvím portálu Infocentra Karlovy Vary www.vstupenky.karlovyvary.cz. “

Karlovy Vary byly vždy synonymem exkluzivity, kvality a mysticismu okolo zdraví. Nepochybně jsou neobyčejnou turistickou destinací a výjimečnými lázněmi. Zejména rituál pití vody z Vřídla (vřídla), který je nejznámějším a hlavním karlovarským pramenem, má zaručeno účinky. Teplota Vřídla dosahuje 73 ° C a tryská do výšky 12 metrů, přičemž každou minutu na zemský povrch vytryskne 2000 l vody.

V zařízeních společnosti Bohemia-lázně, a. s., Karlovy Vary, naleznete ubytování i s procedurami již od 45 Eur na den. Už od této ceny můžete absolvovat kromě klasických léčebných pobytů i několikadenní wellness, relaxační, rehabilitační a regenerační pobyty. Jedním z tipů na dovolenou je i nový lázeňský program „Týden u Vřídla“. Program je cílený na odbourání stresu a aktivní odpočinek. V rámci tohoto programu můžete vyzkoušet novou zábalová vanu Haslauer.

Bohemia-lázně Karlovy Vary, jako jedny z mála lázní nabízejí v rámci pobytu 24 hodinovou lékařskou pohotovost a spolupracují se všemi zdravotními pojišťovnami. Hrazeny jsou léčebné lázeňské pobyty s programem diabetologická, rehabilitačním a rekondičním po onkologických onemocněních. Pojišťovny neproplácejí redukční ani preventivní program. Pohodlí hostů zajistí možnost parkování ve vlastním parkovacím domě. Firmy mohou ke svým prezentacím či firemním setkáním využít klimatizovaný konferenční sál.