LUXUSNÍ EXOTIKA: NOVÝ 5-HVĚZDIČKOVÝ REZORT ANAM VE VIETNAMU

LUXUSNÍ EXOTIKA: NOVÝ 5-HVĚZDIČKOVÝ REZORT ANAM VE VIETNAMU 1

Resort Anam bude otevřen v měsíci duben a přinese zcela novou úroveň luxusu na severním pobřeží poloostrova Cam Ranh.

Proč se vydat na cestu?

Situován je na pozemku o rozloze 5 hektarů, na kterém se nachází asi 3 000 palem. Poblíž se nachází bílá písečná pláž obklopená tyrkysovým mořem. Tato pobřežní oblast je vyhledávanou destinací na kajakování, šnorchlování, jízdu na motorce nebo rybaření v autentických vietnamským zálivech. V noci na vás čeká přepychové ubytování hotelového typu s pěti hvězdičkami.

Co můžete očekávat?

Cena za noc začíná od $ 175, přičemž je možné vybírat z 117 prostorných vil a 96 dobře vybavených pokojů a apartmánů. Vojtěšky, mozaiky, kamenné přístupové cesty, empírové střechy, dřevěné akcenty a obrovské vodní vázy připomínají Indočínskou historii Vietnamu. Vietnamské kresby a fotografie lemující zdi, návštěvníkům ozřejmují bohatou historii a kulturu národa.

Ubytovací jednotky mají rozlohu od cca. 50 do 270 metrů čtverečních. Obsahují královské postele s koupelnami s nadstandardními vanami, dešťové sprchy a šedé kamenné dlažby z břidlice. Všechny vily obsahují soukromé zahrady s terasou nebo balkonem. Sedmadvacet z nich obsahuje soukromé bazény s vířivkami pro maximální relax.

Stravování je zde zážitkem samým o sobě. K dispozici je vietnamská, západní a evropská kuchyně. Ochutnat můžete polévku z humra či mušle zabalené v italské Pacetti se slaninou, zeleným pepřem a salátem. Rozhodnout se můžete i pro více neformální grilování mořských plodů v nedalekém plážovém klubu.

Tři bazény, fitness centrum, tenisový kurt a bar u bazénu nabízejí další možnosti jak zde strávit příjemné chvíle. V Balijské lázních s deseti léčebnými pokoji si lze dopřát blahodárné tělové zábaly či čajovou exfoliaci na Nepálský způsob.

Jak se tam dostat?

Resort Anam je vzdálen 15 minut jízdy od mezinárodního letiště Cam Ranh.