David Beckham, nová tvář automobilky Jaguar

David Beckham, nová tvář automobilky Jaguar 1

Poté co Victoria Beckham svými křivkami zvelebovala Range Rover Evouque, její manžel, bývalý anglický kapitán David Beckham nezůstal stranou a stal se tváří sesterské automobilky Jaguar. I když sice jen pro Čínu, ale je to i tak jedno, nakolik tento čin bude vnímat čtvrtina obyvatel planety.

Beckham je aktuálně ambasadorem hodinářské značky Breitling for Bentley, vzhledem k jeho oblíbenosti obou značek. Samozřejmě, že v jeho vášnivé sbírce vozového parku nesmí chybět i pár modelů Jaguar.

O značce Jaguar se vyjádřil:

“ Vždy jsem obdivoval auta Jaguar, od stylu, přes design až po řev motoru. Miluji klasický E-Type z 60. let a dnešní F- TYPE Coupé je toho odkazem, který symbolizuje britskou řemeslnost a fenomenálnost.”

Podle šéfa automobilky pro Činu Boba Grace je David Beckham celosvětovou popularitou a ztělesňuje britský styl a sofistikovanost moderního muže se zájmem o design, inovace a výkon.

Kontrakt bude spočívat v zatím neurčeném počtu reklamních spotů a fotografii určených výhradně pro Čínu. Uvidíme jak se s novým amabasádorem vypořádá Říše středu a přijme fotbalovou legendu s hodinkami od Breitling for Bentley v autě Jaguar.