DAVID COPPERFIELD SA STĚHUJE DO NEJDRAŽŠÍ REZIDENCE V LAS VEGAS

DAVID COPPERFIELD SA STĚHUJE DO NEJDRAŽŠÍ REZIDENCE V LAS VEGAS 1

Populární iluzionista a mág David Copperfield si nedávno koupil rezidenci v luxusní čtvrti Summerlin v Las Vegas. Objekt stojí na pozemku o rozloze téměř 3 000 metrů čtverečních a obsahuje 8 ložnic. Hodnota nemovitosti se vyšplhala na závratných 17 500 000 USD, což znamená, že jde o nejdražší nemovitost, jaká byla kdy v Las Vegas prodána. Byl tak překonán rekord z roku 2007, kdy se prodala podobná nemovitost za téměř 17 400 000 USD.

Okolí noblesního sídla dotvářejí symetrické palmy, tropické terénní úpravy a nekonečný bazén. Pět metrů vysoké vchodové dveře slouží jako brána do velkého otevřeného prostranství uvnitř.

K pozoruhodné výbavě patří kancelář, posilovna, vinný sklep, soukromé lázně, noční klub, tři antické arkádové pokoje, golfový simulátor, zahrada Zen a kino. Nic z toho není iluze. Dva výtahy znamenají snadný přístup na čtyři podlaží a garáž o rozloze až 6 177 metrů čtverečních poskytuje dostatek prostoru pro exotické auta. Slavný iluzionista navíc vlastní jeden čtyřpatrový penthouse v New Yorku a jeden soukromý ostrov Musha Cay na Bahamách.