De Bethune Tourbillon Meteorite: obdivujte sílu vesmíru ne svém zápěstí

De Bethune Tourbillon Meteorite: obdivujte sílu vesmíru ne svém zápěstí 1

Švýcarský výrobce hodinek De Bethune představil unikátní model, přičemž vytvořen byl jen jeden kus. Důvodem takového raritního počtu je fakt, že model DB28 Tourbillon Meteorite jsou, jak již napovídá název, vyrobené ze skutečných fragmentů pocházejících z vesmíru.

Část vesmíru na vašem zápěstí

Při výrobě modelu DB28 Tourbillon Meteorite výrobce použil úlomky skutečného meteoritu, který na zem dopadl před 5 000 lety v Santiago del Estero v Argentině. Jistě budete souhlasit, že v tomto případě byl použit mnohem hodnotnější materiál, než například diamanty nebo zlato.

Aby společnost padlé hvězdě opět vdechla její někdejší život a krásu, umístila ji na ciferníku hodinek do hvězdné konstelace. Hvězdy v odstínu stříbrného zlata září na titanově modrém ciferníku, který má zajímavou záři díky tajnému způsobu opracování. Tmavou barvu doplňují další tóny modré barvy, které vesmíru na vašem zápěstí dodají hloubku. Autentičnost modelu spolu s jeho výrobním materiálem řadí tyto hodinky mezi nejkrásnější a nejzajímavější na světě.

Vesmír uzavřený v malém prostoru

Model DB28 Tourbillon Meteorite a jeho tajný vesmír je uzavřený v 18-karátovém růžovém zlatě, přičemž ho chrání pevné safírové sklo s průměrem 30 milimetrů. Ručičku hodinek pohání automatický tourbillon s 5-denní rezervou chodu. Ručičky jsou navíc chráněny 18karátovým růžovým zlatem a ozdobené titanovou perletí. Díky 276 komponentám, které tvoří tělo hodinek, může tato kouzelná hvězdná konstelace hladce fungovat.

Tourbillon modelu operuje při rychlosti 36 000 VPH. Tělo hodinek je umístěno na ultralehkém řemínku vyrobeného z kůže aligátora, doplněném o titanovou sponu v modrém odstínu.

Unikátní model DB28 Tourbillon Meteorite v současnosti hledá svého majitele. Pokud byste ho chtěli získat, potřebovali byste na to více než 270 000 eur. Co však znamenají peníze v porovnání s nekonečností vesmíru?