Designové baterie pro nadčasový vzhled koupelny

Designové baterie pro nadčasový vzhled koupelny 1

Toužíte po koupelně v krásném a nadčasovém designu? Zrealizujte svůj sen a začněte koupelnovými bateriemi. Tento doplněk dokáže vyzdvihnout jakýkoliv styl koupelny a dodat jí neotřelý a exkluzivní nádech. Vyberte si ještě dnes designové baterie – víme od koho!

Designové baterie do koupelny a kuchyně

Designové vodovodní baterie jsou takové, které kombinují design s užitnou hodnotou. Zároveň jsou vysoce kvalitní a výrobci vám na ně poskytují dlouholetou záruku. Ve specializovaných obchodech zakoupíte hned několik typů baterií: umyvadlové, dřezové, vanové, sprchové a bidetové. Tyto baterie se dále dělí podle instalace na podomítkové, nástěnné a stojánkové. Vaše koupelna bude vypadat v každém ohledu dokonale!

Designové baterie pro nadčasový vzhled koupelny 2

Návrháři designových baterií umějí čarovat

Až si budete pořizovat designové baterie, můžete si být jisti, že budou i za několik desetiletí moderní a budou fungovat bezproblémově. Návrháři si pohráli se vzhledem baterií a přináší vám baterie v líbivých tvarech i baterie inspirované přírodou a oblastmi ve světě designu. Vodovodní baterie vám musí padnout do oka a zároveň musí zapadnout do celkového rázu vaší koupelny.

K čemu přihlédnout při nákupu baterie?

A jak takovou vodovodní baterii vybrat? Neorientujte se pouze podle ceny a vzhledu. Zajímejte se o to, zda baterie disponuje tichým chodem a zda ji zvládnou ovládat i malé děti. Některé baterie umějí uspořit spotřebu vody nebo regulovat její teplotu. Baterie se nejvíce vyrábějí z broušeného chromu, leštěného niklu a mosazi. Ovládají se pomocí páky nebo kohoutků.

Designové baterie pro nadčasový vzhled koupelny 3

Pořiďte si designové baterie Tres nebo FIMA Carlo Frattini!

Pojďte se s námi inspirovat! Krásné, komfortní a moderní baterie zakoupíte od španělského výrobce Tres, který vytváří nové trendy pro vaši koupelnu. Pokud hledáte luxusní a elegantní baterie, vsaďte na výrobce FIMA Carlo Frattini. Tyto italské vodovodní baterie prošly rukama světových designérů, kteří do nich vnesli přírodní prvky.

Designové vodovodní baterie budou ozdobou vaší koupelny a zpříjemní vám každodenní hygienu a mytí nádobí!