Digitální zrcadlovka Nikon z 24-karátového zlata od společnosti Brikk

Digitální zrcadlovka Nikon z 24-karátového zlata od společnosti Brikk 1

Jednou z předností a radostí užívání opravdového fotoaparátu je že cítíte váhu ve svých rukou, což je něco co při používání smartphonu cítit určitě nebudete. Tento luxusní kousek od Nikonu přináší velkou váhu už jen tím zlatem, které bylo použito na jeho výrobu. Sada s názvem „The Brikk Lux Nion“ zahrnuje Nikon DF fotoaparát a lux Nikkor 14-24 F / 2.8 objektiv z 24 karátového zlata.

Oficiální prohlášení firmy Brikk týkající se této limitované verzi prohlašuje, že vývoj a výroba tohoto produktu trvala téměř rok. Kromě pozlacených komponentů přidali ještě i kožené. Kůže se nachází na kroužcích zaostřování, na gripu a horní části těla fotoaparátu.

Co se týče zlacených částí, kromě kamery, dostanete i pozlacené pouzdro s názvem Custom Zero Halliburton.

Celá sada je dodávána se zárukou od firmy Brikk. Tato společnost pracuje na principu, že část svého zisku věnuje na dobročinné účely. Na své oficiální webové stránce uvádí, že pomáhá obyvatelům po celém světě, kteří trpí. Tak kdo chce udělat radost na Vánoce nejen sobě, ale i ostatním lidem, toto je ten správný způsob. A kvalitní fotoaparát se vždy sejde a cena tohoto se zastavila na částce $ 41.395,00 dolarů.