Dopřejte jí vícenásobný orgasmus

Dopřejte jí vícenásobný orgasmus 1

Už jeden orgasmus je důvod k oslavě. Ale když ji dostanete za cílovou čáru, žena zatouží po dalším a dalším a dalším vyvrcholení. Muži musejí na další číslo pár minut počkat, ale ženy jsou hned po orgasmu připravené na pokračování, které je ještě intenzivnější.

Je třeba však myslet na to, že ne všechny ženy touží po vícenásobném orgasmu. Některé dosáhnou maximálně blaho pokud si je po sexu k sobě něžně přivinete a pomazlíte se. Dříve, než se na ni vrhnete podruhé, si ověřte, zda její lůno touží po pokračování. Vyzkoušejte naše tipy, kterými ji návnadu na repete přivodíte a dopřejete jí dvojnásobné nebo i trojnásobné potěšení.

Udělejte jí obrovskou chuť na sex
Vyhecujte ji do takové míry, že jeden orgasmus jí nebude stačit. Už během dne začněte s přípravou na večerní rozkoš. Posílejte jí během dne zprávy, jak se jí nemůžete dočkat, jak je sexy, jak vás přitahuje. Do západu slunce bude už tak nadržená, že vás nebude chtít pustit z jejího lůna a jeden orgasmus jí stačit nebude.

 
2257022baef7589306da580c3dcd880b

Udržte ji v náladě
Bezprostředně po sexu má většina žen klitoris extrémně citlivý na jakýkoliv dotek. Nechte ho trochu odpočinout a laskejte ji na jiných místech. Hrajte si s jejími dvojčaty, hlaďte ji po zadku a věnujte se částem těla, kde to má ráda. Přitom jí šeptejte do ucha, jak je nádherná. Nenechte ji po prvním čísle vychladnout a uvidíte, že sama navrhne pokračování.

Vyžádejte si repete
Řekněte jí na rovinu, že to bylo tak skvělé, že ji chcete ještě jednou. Na podruhé se můžete více odvázat a probudit v ní divoška. Po orgasmu je vagína kvalitně prokrvená, a tak se k druhému orgasmu umí dopracovat snadněji a rychleji. Nebojte se zařadit vyšší rychlost, více přirážet, ani se nenadějete a už bude zase létat v orgasmických výšinách.

Druhé kolo trochu jinak
Zkuste ji dostat na vrchol jiným způsobem, než poprvé. Pokud se zaměříte na jinou erotogenní zónu, budete mít z toho oba nový zážitek a pokud se její klitoris ještě nevzpamatoval z prvního čísla, bude to pro ni přijatelnější potěšení.

 
1509020

Některé ženy dokážou mít orgasmus i ze stimulace bradavek, vyzkoušejte, zda ta vaše k nim nepatří. Jemně kružte prsty nebo jazykem po jejím bradavkách, postupně zvyšujte rychlost i sílu. A pokud jste již objevily její bod G, tak víte, kolik zábavy si s ním můžete užít, pokud ještě jen pátráte, tak po prvním orgasmu máte větší šanci ho najít, protože je zvětšený.