WELLNESS HOTEL BEDŘIŠKA: LUXUS UPROSTŘED KRKONOŠSKÝCH HOR

WELLNESS HOTEL BEDŘIŠKA: LUXUS UPROSTŘED KRKONOŠSKÝCH HOR 1

Hledáte inspiraci pro víkend na horách? Slovenské kopce a Tatry už znáte nazpaměť a rádi byste vyrazili do neznáma? Vydejte se do malebného horského střediska Špindlerův Mlýn a poznejte krásy krkonošských hor.

Mezi nejlepší hotely v oblíbeném turistickém středisku Špindlerův Mlýn bezesporu patří luxusní čtyřhvězdičkový hotel Bedřiška, který naplní přání i nejnáročnější klientely. Ideální poloha v klidném prostředí s překrásným výhledem na okolní vrcholky hor vás uchvátí na první pohled. Hotel Bedřiška svým hostům nabízí nové Wellness & SPA centrum, tenisové kurty a dětské hřiště. V gurmánské restauraci si můžete pochutnat na mezinárodních specialitách i české kuchyni.

Po dlouhých kilometrech ujetých po krkonošských horách se nejlépe zregenerujete ve Wellness & SPA centru, které nabízí bazén, vyhřívanou vířivku, finskou a parní saunu, solárium, thajské masáže a floating. Nejen wellness, ale i pokoje hotelu Bedřiška jsou stvořené pro maximální komfort hotelové hosty. Moderně zařízené Deluxe pokoje situované v hlavní budově, splní díky špičkovému vybavení očekávání náročnější klientely. Postel značky Hästens, která patří mezi světovou špičku mezi postelemi, vám zaručí luxusní spánek a nejvyšší komfort. Kromě toho je pokoj vybavena moderním sociálním zařízením, smart SAT-TV, WiFi, minibarem a trezorem. Horskou atmosféru a romantické prostředí dotváří i přírodní dřevěný obklad stěn.

Kam se vybrat za zábavou a turistikou?

Oblíbeným místem mezi malými i velkými je Monkey lanový park a bobová dráha. Turistických cestiček je tu hned několik. Oblíbeným cílem turistů v srdci krkonošských hor je dominantní Sněžka. Z jejího vrcholu se naskýtá úžasný výhled na polské i české vrcholky hor. Vydejte se za pramenem Labe do nadmořské výšky 1387 m nebo na Sněžné jámy, které jsou jedním z nejfotografovanějších míst Krkonoš vůbec.