Drsná řemeslná úprava Harley-Davidson Dyna na Taiwanský způsob

Drsná řemeslná úprava Harley-Davidson Dyna na Taiwanský způsob 1

Pro zemi jakou je Taiwan, zřejmě nikoho nenapadne spojení s Harley Davidson. Malé, staré a kouřící motocykly, které dominují tomuto trhu, jsou však definitivně minulostí a už i v této zemi přišli na chuť prvotřídním strojům na dvou kolech.

Vypadá to tak, že jim už nestačí ty, které si koupí v značkových obchodech, ale začínají i s jejich úpravami. Nejnověji se pustili do předělávání HD Dyna a motorku nejen přestříkali. Jelikož se ní chtějí také vozit, kompletně upravili výfukové potrubí, brzdový systém, pohon motocyklu a kompletní prošití sedadla.

Motor 1690 ccm (75koní), který je perfektně vyladěný již v základu nechali naštěstí v původním stavu, postarali se však o otevření spojky a o její váhu. Otevřená spojka je něco, co vytváří velmi pěkný zvukový efekt ve spolupráci s titanovými svody. Při pohledu na motocykl je zřejmé, že si na ní dali opravdu záležet a určitě najdou člověka, který ji bude muset mít ve své garáži. Co řeknete, podařilo se Tchajwanci vylepšit pravého představitele americké svobody?