E-limuzína s výkonem 925 koní s dojezdem 600 Km, sen? Skutečnost! Sledujte její představení

E-limuzína s výkonem 925 koní s dojezdem 600 Km, sen? Skutečnost! Sledujte její představení 1

Sny se stávají skutečností. Možná ne každému, ale určitě vedení lichtenštejnské společnosti NanoFlowcell. Ta pracovala neuvěřitelných 14 let na vývoji konceptu hybridního super-auta, které bude čerpat energii z moře. Výrobcem odhadovaný výkon by měl atakovat hranici famózních 925 koňských sil. I když se sice jedná o koncept poháněný obnovitelnými zdroji, před pár dny dostal povolení k jízdě v rámci států EU.

Tomuto sportovnímu e-sedanu bude energii dodávat speciální baterie z nano buněk NanoFLOWCELL®, která dokáže zajistit dojezd cca 600km! O pohon se budou starat 4-fázové asynchronní motory s točivým momentem 2900 NM. Vozidlo bude dosahovat zrychlení z 0 – 100 za 2,8 sekundy a maximální rychlost bude 380km/h.

Všechny  čtyři nastavitelné sedačky budou poskytovat anatomicky tvarované opěradla a sedáky s dostatečným bočním vedením. V interiéru budou použity nejkvalitnější materiály jako dřevo, uhlíková vlákna a mnoho jiného. Centrem tohoto všeho bude palubní deska, která bude obsahovat 1.25 m dlouhý zobrazovací panel s multimediálním systémem. Určitě ne běžnou záležitostí je fakt, že auto bude napojené na systém Android nebo iOS který vám bude do vaší aplikace na telefonu zasílat všechny důležité údaje nebo naopak, pomocí telefonu budete moci ovládat různé funkce automobilu. Telefon se po připevnění do středového panelu stává součástí automobilu.