ELEGANTNÍ, DESIGNOVÉ A MODERNÍ TAPETY

ELEGANTNÍ, DESIGNOVÉ A MODERNÍ TAPETY 1

Tapety už nejsou to, co kdysi. Pamatujeme si je ještě z dob socialismu. Byly všude, byly papírové, byly nevkusné a velmi těžko se odstraňovaly. Doba pokročila a kvalita tapet prošla obrovskou změnou. Dnes jsou v nabídce tapety vliesové. Vlies je netkaný textil, který působí teplo a velmi dobře se ze stěn odstraňuje. A ty vzory! Je jich nepočítaně.

Oživte vaši domácnost a dodejte jí nádech luxusu

Pokud máte chuť na změnu, ale nechcete předělávat celý interiér, zkuste tapetu. Nevěřili byste, co dokáže jedna změněna stěna, která byla dříve bílá a nyní na ní bude tapeta. Nabídka je široká. Zaměřme se však na elegantní, designové a moderní tapety.

Výrobci se předhánějí, kdo vymyslí tapetu hezčí a luxusnější. V nabídce je jako novinka tapeta posetá perlami. Firma Elitis nazvala svou novinku velmi příznačně „Perles“. Ve skutečnosti jsou to malé korálky naskládané těsně vedle sebe, ať už v jednobarevném provedení nebo se vzory. Tapeta je úžasná, má 3D efekt a působí velmi elegantně. Elegantní tapety jsou i ty, které sice 3D efekt nemají, ale mají ornamenty a třpytky. Jsou to například ty z dílny belgických výrobců vliesových tapet Khroma a Atlas. Skoro každá žena má ráda trošku lesku ve svém životě, tak proč si ho nedopřát i na tapetě. Prostor se prozáří díky třpytkami na tapetě, které se budou lesknout pod vlivem denního světla nebo světla z lampy. Vašemu prostoru vdechnou noblesu a pocit luxusu a obyčejnou bílou zeď změní na šperk vaší domácnosti.

Vsaďte na odborníky a nechte si poradit

Nejluxusnější formou tapet jsou tapety textilní. Většinou mají vzory jako látky na čalounění nebo na závěsy. Jsou to v podstatě látky, které se dají nalepit na stěnu. Skutečnými odborníky v tomto odvětví jsou z naší nabídky značky Texam, Pierre Frey, Jim Thomson nebo již zmíněná značka Elitis.

Za designové a moderní tapety můžeme považovat ty tapety, které sice nemají výrazný vzor, ​​ale mají strukturu. Většinou jde o vinylové tapety, tapety s kamínky případně tapety s efektem korku nebo betonu. I zde je naše nabídka velmi široká. Ať už je to značka Zoffany, která kromě luxusních tapet nabízí i ty strukturované a moderní, nebo značka Texam, která přišla loni s kolekcí „Touch“ – vzhled betonu.

Určitě si je z čeho vybírat. Takže, pokud jste se inspirovali ke změně, přijďte do interiérového studia Ambiente design a odborné designérky vám již pomohou vybrat tu správnou tapetu právě pro váš prostor.