Elektrická kytara Alfa Romeo v limitovaném počtu

Elektrická kytara Alfa Romeo v limitovaném počtu 1

Další netradiční spojení a ještě netradičnější výsledek. Tentokrát firma Harrison Custom Guitar vyrobila limitovanou edici hudebního nástroje inspirovaný autem Alfa Romeo. Ke sportovní autu patří neodmyslitelně červená barva, která se přenese i na tuto kytaru. Ovládání hlasitosti je rafinované, schované v znaku Alfa Romeo, které je přesné jako na kapotu auta. Tělo bylo vyrobeno tak, aby přesně napodobili klasické „radiátorové mříže“ které jsou pro tyto auta ikonické.

Každá kytara se vyrábí osm měsíců a cena bude přibližně 4.000 liber. Tak jako jedinečnost vzhledu, slib výrobce i kvalitu použitých materiálů a preciznost práce. Bude to kytara pro opravdu vážené hudebníky, kteří ocení její kvalitu. Tělo a krk jsou vyrobeny z různých druhů dřeva. Jako jsou topol, javor a Korina. Tyto prvky jsou kombinované s hliníkovými vložkami a zadní podpěry jsou z karbonového vlákna.

Konečný automobilový dotek dodává TÉTO kytaře podobu zeleného čtyřlístku, který zdobil Nejrychlejší a nejsilnější auto Alfa Romeo za Posledních 90 let. Firma plánuje vyrobit pouze 11 kusů.