EXCELSIOR HOTEL GALLIA: NEJVĚTŠÍ HOTELOVÝ APARTMÁN V ITÁLII

EXCELSIOR HOTEL GALLIA: NEJVĚTŠÍ HOTELOVÝ APARTMÁN V ITÁLII 1

Katara Suite je novým apartmánům v rámci komplexu Excelsior Hotel Gallia v Miláně. Svou rozlohou stojí na úplném vrcholu nabídky a představuje jakousi oázu před rušným velkoměstem. Představte si obytnou plochu o rozloze 1000 metrů čtverečních! Řeč je o největším prezidentském apartmá v celé Itálii.

Hosté zde mají k dispozici dvě soukromé venkovní terasy s úžasným výhledem na historické centrum města. Apartmán nabízí vlastní kuchyňský kout vybavený francouzským porcelánem a křišťálem. Pokoj je přímo propojená se zasedací místnosti na 8. patře. Největší atrakcí však představují soukromé lázně s obrovskou vířivkou. Ta se nachází přímo pod historickou kupolí hotelové budovy. Turecké lázně, solárium a sauna .. Odpočinek a relax je zde zaručen.

Venkovní prostor nabízí ještě větší úlevu od města a jeho shonu. Bujná zeleň, lehátka Fendi Casa s grilem a jídelním stolem, to vše je vám zde k dispozici.

Majitelem tohoto hotelu je skupina luxusních hotelů založená v Kataru. Možná i proto zde nechybí stolní fotbal, tak populární u Italů i Katařan.

Čtyřlůžkový apartmán je vybaven na míru vyrobeným nábytkem a designovými italskými svítidly. Nacházejí se zde lustry z muránského skla, kožený nábytek B & B Italia či kancelářský nábytek Sciabola, který navrhl Luigi Caccia Dominion. Dále zde lze nalézt pohovky Fendi, křesla Febo či propracované svítidla Altreforme and De Majo. Jedna noc v tomto apartmánu vás vyjde na 20.000 EUR.