Fotbalista Juraj Kucka překvapil své spoluhráče a daroval jim luxusní hodinky

Fotbalista Juraj Kucka překvapil své spoluhráče a daroval jim luxusní hodinky 1

O tom, jak své vydělané peníze zahraniční celebrity utrácejí za hodinky, vás informujeme rádi, ale pokud se jedná někoho ze Slovenska, v tom případě to máme ještě raději. Záložník Juraj Kucka, který v srpnu 2015 za tři miliony eur zamířil do AC Milán, minulý týden ve čtvrtek projevil našim reprezentantům velké gesto.

Naše reprezentanty dělí od prvního výkopu na fotbalovém Mistrovství Evropy ve Francii už jen pár hodin, ale ještě před odjezdem je minulý týden čekalo focení v oblecích Marco Mirell a neočekávané překvapení na závěr.

Dobrá příprava, výsledky a soudržnost, to jsou důležité aspekty týmu, které určitě přispěly v boji o postup na ME ve Francii. Nemyslíme si to jen my, ale i Kucka, který po oficiálním programu svolal celý tým do místnosti a jako poděkování za skvělou kvalifikaci a postup na evropský šampionát na EURO 2016 dal vyrobit speciální hodinky známé hodinářské značky GAGA Milano.

Kucka vsadil na speciální edici poháněnou strojkem na ruční nátah a každý z týmu, i členy realizačního týmu si našel na boku pouzdra své jméno. Ze strany Kucky je to velký projev díků a motivace zároveň, aby na tyto mistrovství ve fotbale vzpomínali ještě velmi dlouho. Ukázal týmového ducha, a jak má vypadat kolektiv.

Pokud vás extravagantní hodinky milánské značky okouzlily natolik, že byste si podobnými kousky doplnili svou sbírku, určitě stojí za návštěvu jejich oficiální stránky s e-shopem. Průměrná ceny kolekce GaGa Milano Manuale 48mm je 1390 €.