Galactica Super Nova: první pohled do interiéru největší holanské jachty

Galactica Super Nova: první pohled do interiéru největší holanské jachty 1

Nizozemské loděnice Heesen představili svou dosud největší jachtu, jejíž dali jméno Galactica Super Nova. Super jachta byla původně známá pod kódovým označením Project Kometa (nebo Y / N17470).

Nejenže jde o největší jachtu postavenou v holandských loděnicích, ale se svojí délkou 78,3 metru se zařadila mezi 100 největších kousků světa. Super jachta kromě své velikosti samozřejmě nabízí mnohem více. Do vínku dostala revoluční tvar trupu (FDHF technologie) a přidán byl třetí výkonný motor, díky čemuž je možné dosáhnout max. rychlost více než 30 uzlů.

Galactica Super Nova je velká rychlá a účinná jachta s luxusními prvky v interiéru i exteriéru. Disponuje plážovým klubem, který přivádí jí vlastníků a hosty blíže k vodě.

Mezi další klíčové vlastnosti patří 13.500 litrový bazén na hlavní palubě s průtokovým systémem pro koupání, vodopádem a integrovaným jacuzzi se skleněným dnem, díky kterému se přirozené světlo dostane až do plážového klubu níže. Dalším rysem hlavní paluby je přistávací plocha pro vrtulník, která dobře poslouží i jako letní kino. Majitelem se tak nabízí záviděníhodný životní styl s nejvyšší úrovní luxusu.

Galactica Super Nova nabízí ubytování pro dvanáct hosty, kteří jsou ubytováni v luxusních šesti kajutách. Hlavní apartmán se nachází na hlavní palubě vpředu, čtyři Hostinské kajuty na spodní palubě a VIP apartmán v zadní části paluby. To vše je obklopeno krásným exteriérem, který navrhl Espen Oeino.

Super jachty absolvuje zkušební mořskou plavbu v Severním moři předtím, než bude dodána svým majitelům v květnu. Svůj debut bude mít na výstavě Monaco Yacht Show 2016.