5 nejdražších módních doplňků značky Louis Vuitton

5 nejdražších módních doplňků značky Louis Vuitton 1

Francouzskou módní značku Louis Vuitton není třeba nějak zvlášť představovat. V módním byznysu se pohybují od roku 1854. Tato kultovní značka je synonymem luxusu a zárukou prvotřídní kvality. Orientuje se na široké spektrum módních doplňků, od luxusních cestovních kufrů, kožených kabelek až po oblečení, obuv, šperky, sluneční brýle i luxusní bižuterii.

Monogram LV na samotných produktech vypovídá o excelentní kvalitě, kterou si značka vybudovala během dlouhých let. Markantní část těchto luxusních výrobků není určena a cenově už vůbec ne dostupná pro běžné lidi.

Podívejte se na pět nejdražších módních doplňků značky Louis Vuitton

Pánské hodinky Louis Vuitton Tambour Voyagez Automatic Chronograph v hodnotě 31.000 $ se vyrábějí ve dvou provedeních a to z oceli i 18 karátového růžového zlata. Moderní design hodinek je inspirován palubní deskou sportovních vozů ze sedmdesátých let.

Set kožených cestovních zavazadel Louis Vuitton dostupný od 60.000 $, je třetím nejdražším zavazadlovým setem na světě. Sestává ze čtyř kufrů, příručního zavazadla, tašky na čepice i klobouky, šperkovnice, truhly a dalších větších, či menších kufrů.

Dámské hodinky Louis Vuitton Tambour Bijou Secret White Gold jsou elegantně jemné, žensky rafinované a především velmi drahé. Jejich cena sahá do výšky 121.000 $. V tomto mistrovském díle se jasně odráží úspěšná kombinace bílého zlata s diamanty.

Kabelka LV Urban Satchel Bag sestávající z odpadků je brilantním důkazem toho, že image značky LV je natolik silný, že i celebrity jsou za takovýto balíček smetí ochotné vyhodit až 150.000 $.

Nejdražším produktem značky Louis Vuitton je plyšový medvídek Steiff Teddy Bear, jehož hodnota dosahuje astronomickou výšku 2.1 milionu dolarů. Od běžného medvídka se na první pohled liší nevšedním luxusním outfitem.