Thajská sekta prý už víc jak 20 let komunikuje s mimozemšťany

Thajská sekta prý už víc jak 20 let komunikuje s mimozemšťany 1

V thajských horách žijí členové skupiny, která o sobě tvrdí, že pravidelně komunikuje s mimozemskými bytostmi, což přitahuje tisíce lidí prostřednictvím internetu. Zakladatelka skupiny Ajarn Wassana Chuensumnaun říká, že pravidelně hovoří se svými mimozemskými přáteli už více jak dvě desetiletí a už o nic získala mnoho informací. Například, že tito mimozemšťané nemají jasně dané pohlaví, a že jedí pouze energetické kapsle.

A zatímco jiní lidé možná mají strach, že mimozemšťané chtějí zničit Zemi a lidstvo, skupina Kaokala říká, že jejich mimozemšťané přicházejí proto, aby naši planetu před zničením zachránili.

Jejich hovory s mimozemšťany však byly nedávno hrubě přerušeny. Vloni v srpnu thajská vláda napadla izolovaný komunikační portál, který skupina používala pro své meziplanetární hovory. Ale oni nemají o budoucnost strach, jak Wassana ujišťuje reportéra:

„Členové Kaokaly sice byli nuceni se fyzicky rozejít, ale ukázali mi místo útoku a že ho přežili. Konec konců, závisí na tom osud našeho druhu. Chci veřejnost informovat, že mimozemšťané jsou tu nadále pro nás pozemšťany“, říká Wassana pod malbou dvou postav šedivých mimozemšťanů s černýma očima.

Vše začalo v roce 1998. Wassana a její sestra Somjit Raepeth tvrdí, že začaly přímo komunikovat s bytostmi z Pluta a z planety Lokukatapakadikong. Podle nich jsou mimozemšťané z Lokukatapakadikongu standardní humanoidní bytosti s velkými hlavami a šedým zbarvením; jsou to superinteligentní bytosti jako z Akt X. Ti z Pluta však nemají pevnou formu, ale jsou spíše jako plyn.

Před 21 lety začal otec sester jednoho dne tvrdit, že se během meditace dostal do kontaktu s mimozemskými bytostmi. Sestry byly nejdříve skeptické a zkusily meditovat spolu s ním. „Otec zachytil signál a ten přešel i na mě, bylo to jako přepnutí telefonní linky,“ říká Wassana, „cítila jsem příliv motivující energie.“

Smysl portálu a zpráv od mimozemšťanů je jednoduchý: chtějí nás lidi zachránit před hrozící jadernou válkou, která by zničila celé lidstvo. Jakmile byla zřízena ´ET hotline´, hovory se zaměřily na blížící III. světovou válku a jadernou apokalypsu. Sestry slyšely, že bytosti chtěly promluvit k lidem, kterým by mohly poskytnout technologii k přežití, než bude vytvořena ‘nová generace’ lidí. To dvojici inspirovalo k vytvoření komunity následovníků, kteří by pomáhali šířit zprávu dál.

Možná si říkáte, proč se mimozemšťané rozhodli umístit svůj portál zrovna v Thajsku. Podle Wassany si mimozemšťané zvolili Thajsko, protože v zemi žije mnoho buddhististů, se kterými budou moci komunikovat prostřednictvím meditace.

Další členka Ploy věří, že kromě komunikace pomocí meditace také dokáže vidět lidskou karmu, a ve skupině Kaokala je aktivní už 9 let. „Nejdříve si moje matka myslela, že je to šílené, ale vysvětlila jsem jí, že neděláme nic špatného. Pouze se snažíme lidem pomoct.“

Ať už je to jakkoli, členové UFO Kaokaly trvají na tom, že je nemáme litovat, že už nemají přístup k portálu, který jim vláda odpojila. Nepotřebují žádný portál k tomu, aby mohli pokračovat v hovorech se svými mimozemskými přáteli. Komunikace s nimi není totiž závislá na jednom místě, a funguje s portálem i bez něj. „Můžeme zůstat doma a nadále udržovat kontakt. Nikdy nevíme, kde budeme v době, až začne III. světová válka.“

Skupina má v plánu pokračovat v meditaci, dokud jim mimozemšťané neřeknou, jak se vybavit, aby přežili armageddon. „Navštěvují nás v různých generacích,“ říká Wassana. „Před jadernou katastrofou, během ní, po katastrofě, a v období obnovy. Nevíme však zatím, kdy to začne.“