Harley-Davidson šokuje! Stane se z Amerického orla kuře?

Harley-Davidson šokuje! Stane se z Amerického orla kuře? 1

Kultovní značka Harley Davidson se kromě nablýskaných a stylových mašin vyznačuje i svým nepřekonatelným zvukem. Léty ověřená konstrukce motoru a hluboký bublavý zvuk prozradí už z dálky, že se jedná o křižníka amerických plání. Představte si však, že namísto drsného nastartování a zařazení rychlosti, které jakoby kopla motorku vpřed, uslyšíte jen sepnutí klíčku. Zdá se Vám to jako špatný sen? Velmi dobře se to neposlouchá, avšak docela dobře se na to dívá.

Výrobce motocyklů přichází s konceptem elektrického motocyklu Harley-Davidson Livewire! Zatím byl viděn jen při natáčení dalšího filmu Avengers, který se v současné době natáčí v Soulu (Jižní Korea). Můžeme však očekávat, že tento druh motocyklu nezůstane jen na filmových plátnech a podobně jako předchozí modely se po objevení ve filmech dostane i do sériové výroby.

Zatím však nejsou známy žádné další podrobnosti o tomto jedinečném motocyklu Harley a my můžeme jen doufat, že alespoň některé z klasických automobilek zůstanou věrné tomu, co lidi fascinuje již několik desetiletí.