Hologramová reklamní technologie – novinka na českém trhu

Hologramová reklamní technologie – novinka na českém trhu 1

Technologie, která proráží jako kdysi internet. Stejně jako byl Julese Verne inspirací pro stavitele ponorek, byly technologie používané v kultovní vesmírné sérii George Lucase Star Wars, inspirací pro vývoj dnešních 3D hologramových vizualizací. A stejně jako je tomu u každé novinky, okamžitě si získala svoji pozornost. Kdo by si však tenkrát pomyslel, že jednou budou podobné technologie ovládat marketingový svět, a kdo ví, kam dál se bude technologie vyvíjet.

Společnost SUPERVIZE HOLOGRAMY s.r.o. vám představuje novinku na českém trhu, která na rozhraní 16 milionů barev, udržuje bezkonkurenční prostředí pro hologramovou revoluci. Přinášíme 3D hologramové vizualizace, pomocí kterých oživíte svůj produkt. Flexibilita a příznivá cena, to jsou jednoznačné kvality našeho produktu, bez kterých se není možné v dnešní době obejít. Máme výjimečný produkt, víme o tom, a proto jsme se rozhodli vám jej představit, stejně jako zbytku světa. Nejvyšší kvalita a elitní úroveň, s ničím jiným jsme se nechtěli spokojit a nic jiného bychom vám nenabídli. Jsme společnost s pobočkami ve více jak 50 zemích světa s dlouhodobě ověřenou kvalitou.

O kvalitě HYPERVSN vypovídá i řada ocenění a vyznamenání, která již stihl získat. Nyní tak patří mezi nejpůsobivější produkty světa. A jeho oblíbenost demonstruje i množství světově významných klientů, kteří Hypervizi již pro propagaci svých produktů využívají. Mezi nimi jmenujme například společnosti CocaCola, Shell, Levi´s, NIKE, Red Bull, NOKIA, ADIDAS nebo APPLE. Heslo je jednoduché, pro ty nejlepší, jen to nejlepší.

 

Co jsou 3D hologramové vizualizace?

HYPERVSN je systém umožňující vytváření, zobrazování a spravování 3D hologramové vizualizace, vnímané jako hologramy visící ve vzduchu. A co jsou to vlastně hologramy? Hologram je speciální forma záznamu, která zachycuje jeho trojrozměrnou strukturu. V překladu pak můžeme pomocí hologramového záznamu reálný trojrozměrný svět kolem nás zaznamenat na dvourozměrném nosiči a znovu ho vytvořit jako trojrozměrný.

 

Hologramy se dostávají v dnešní době do popředí, jedná se přitom o přirozený vývoj. Lidé mají potřebu zaznamenávat své myšlenky od nepaměti. A každá nová technologie sebou nese ohromný zájem ze strany publika. Od 2D záznamu, přes 3D záznam až k hologramům. Vědci si velice dobře uvědomují jejich potenciál. Jejich pole pro využití je široké od průmyslu, přes výuku, medicínu až po umění. 3D holografická technologie totiž umožňuje dosud nevídanou hloubku prostorového vnímání. Hologramy se tak mohou rozkládat a znovu skládat, díky grafice jsou pro diváky zajímavým zpestřením, které zaujme na první pohled a produktu propůjčí punc jedinečnosti. Využívají přitom speciálních efektů, a hologramy jsou tak tvořeny z jednotlivých obrazových vrstev. Je to technologie tak unikátní a stále ještě nová, že zaujme naprosto každého.

Pokud máte úžasný produkt, musíte o něm dát patřičným způsobem vědět. V dnešní době, kdy je trh doslova přesycen nejrůznějšími novinkami, potřebujete propagaci, která vystoupí z davu, zaujme a podtrhne výjimečnost vaší práce. Nebojíme se náročných klientů, kteří chtějí dát o sobě vědět široké veřejnosti, naopak vám chceme pomoci. Hologramové vizualizace lze navíc využít z mnoha pohledů, jedná se o optimální řešení prezentace vaší firmy či samotného výrobku. Techniku lze navíc přenášet a propagovat své zájmy na festivalech, veletrzích či koncertech. Je to jednoduché, spokojte se jen s tím nejlepším, a to jsme my.

Navrhněte svou hypervizi, nebo to klidně nechte na nás.

Pokud víte, že chcete zkusit revoluci na trhu a dát o sobě tímto způsobem vědět, stačí k tomu velice málo. Práce v 3D Studiu je snadná, aby ji bylo možné zvládnout i bez grafických znalostí. Pokud si však nebudete úplně jisti, nebo budete potřebovat s čímkoli poradit, náš grafický tým vám ochotně pomůže a vytvoří individuální obsah. Výhody našeho 3D Studia jsou okamžitá transformace 2D obrazů na 3D vizualizace, můžete tak přetvořit jakýkoli produkt, stačí jen mít jeho obraz. Navíc animuje vizuální 3D efekty formou titulkování nebo rychlým otáčením. Můžete přidat i jakkoli text v libovolném jazyce i grafice. Na vyžádání vám přitom vytvoříme hologramové vizualizace v jakékoli velikosti.

Navíc pokud myslíte, že oproti jakémukoli reklamnímu poutači bude náklad na provoz enormně vyšší, věřte, že hypervize jsou extrémně energeticky úsporné. Navíc pořád platí za určitou známku luxusu, nemůžou si je dovolit všichni a dokáží propůjčit vašemu produktu patřičnou důležitost prostřednictvím toho správného vizuálního efektu.

Jak přesně to funguje?

Čtyřpaprskový rotor umožňuje tichý a bezpečný provoz. Jasný a kvalitní obraz je tvořen 30 snímky za 1 sekundu. Pokud si přístroj nechcete pořizovat, je možné jej pronajmout, pro více informací je možné kontaktovat naše oddělení info@hypervize.cz.

Který typ vybrat?

Vybírat můžete i z HYPERVSN Solo Classic pro správu dané vizualizace. Jedná se o levnější variantu, která bude plně propagovat váš produkt, nicméně pro vás je to trochu uživatelsky obtížnější, s ohledem na možnost použití jedné dané 3D hologramové vizualizace. Solo Cloud  je potom druhý typ hologramových vizualizací a technologie, která je ideální pro správu více jednotek napříč lokalitami. Záleží tak jen na vašich možnostech a potřebách. Nicméně se můžete spolehnout na to, že náš kvalifikovaný tým vám poradí vybrat to pravé pro vás.

Tak dejte nám šanci ukázat vás v jiném světle!  Kontaktujte nás na  stránkách https://hypervize.cz/ a  nechte si zpracovat nabídku na míru vašim představám.