Hororové fotky, které způsobují noční můry

Hororové fotky, které způsobují noční můry 1

Samotné peklo na pěkně pikantních záběrech. Netřeba 3D, dokonce v některých případech ani barvu a vyskočí vám husí kůži. Do hlavy se vám dostanou démoni, zlé předtuchy a noční můry.

Říká se, že fotografie není jen krátkým návratem do minulosti, ale umí velmi dobře zprostředkovat i přenos energie. Můžete zhodnotit na vlastní kůži, co s vámi peklo v obrazech udělalo.

 
2426413

Děsivé mutace
Nafotil lidí, kteří vypadají jakoby přišli z jiného světa, je samo o sobě děsivé. Ne všichni ale umí říct sýýýýr. Zejména ne ti, co mají zdeformované části těl. Hrůza v očích obětí tragédie také může na někom zanechat ne zcela ideální obraz o dokonalém světě.

Duchařské zážitky
Nevidíme je v běžném životě a najednou bác. Cvakne uzávěrka fotoaparátu a na výsledné fotografové je někdo, kdo na záběru nebyl. Nebo byl? Kdoví, zda jde o chybu v aparátu, nebo jak se říká, v tom našem světě.

 
f567c999a7fe

Morbidní obřady
Kulty, sekty, podivné individua nechodí do lesa na jahody a houby. Les poskytuje kolébku jejich temným praktikám. Někteří je rádi zvěčňují, a tak se snaží zajistit, aby temnota ze světa nikdy nezmizela. Některé fotografie z pekelných obřadů naznačují, že to, co je mezi nebem a zemí nemusí být jen přátelské.

Pravá tvář
Zakrytá pod maskou klauna. Klauni sami o sobě jsou prototypem hororových událostí. Sílený úsměv na každé fotce působí doslova děsivě. Stačí jen trochu nehostinného prostředí a je vám jasné, že za zády neskrývá červenou růži, ale nůž červený od krve.

 
2426427

Následky katastrof
Někdo má možnost fotit pěkný podmořský svět do přírodního a časopisu a někdo dostane úkol nafotit tragédii, lidskou bolest, bídu a následky ničivých sil v přírodě, nebo mezi lidmi navzájem. Někdy je štěstí, že na černobílých portrétech není vidět krev tak jasně.

Smrt
Má údajně mnoho podob. Nejen těch, kdy se dech zastaví a hlava oddělí od těla v různých úhlech a pozicích. Takových fotek jsou plné policejní spisy. Říká se však, že smrt má mnoho tváří a ráda se fotí. Dokážete ji na fotkách odhalit?

 
2426435