HOTELY, KTERÉ NABÍZEJÍ UBYTOVÁNÍ POD VODOU

HOTELY, KTERÉ NABÍZEJÍ UBYTOVÁNÍ POD VODOU 1

Při výběru hotelu lidé většinou dívají na kvalitu služeb, vybavení, celkovou atmosféru hotelu a prostředí, ve kterém je hotelový komplex zasazen. Poslední dobou se objevil nový trend v oblasti lokalizace hotelů. Jsou to hotely, které nabízejí ubytování pod vodou. I když jen malé množství hotelů nabízí tento nový druh ubytování, věříme že počet takových resortů se v příštích letech zvýší.

Představíme vám pětici hotelů, kde si můžete vychutnávat fascinující podmořský svět přímo z hotelového pokoje.

ATLANTIS THE PALM – DUBAJ

Tento komplex nabízí v současnosti dva apartmány pod vodou – Neptun a Poseidon. S okny od podlahy až ke stropu budou hosté moci pozorovat více než 65 000 mořských tvorů z postele. Každý třípodlažní apartmán má k dispozici 24-hodinového sluhu, plavání s delfíny, denní tréninky s osobním trenérem, masáže a přednostní rezervace v restauracích. Ceny začínají od 8 800 dolarů za noc.

Akční nabídka zde

MANTA RESORT – Pemba ISLAND

Pravděpodobně nejlepší volbou při hledání pokoje pod vodou je komplex Manta Resort. Má plovoucí místnosti pro hosty. Apartmán leží přibližně 820 stop od břehu a ložnice 13 stop pod hladinou. Nad hladinou s nachází obývací místnost, koupelna a terasa. Z ložnice si můžete užívat nezapomenutelný pohled na divadlo pod vodou, které vám odkrývají skleněné tabule. Ceny začínají od 1 500 dolarů za noc.

 

PLANET OCEAN UNDERWATER HOTEL – TBD

Plánovaná lokalita resortu je Key West na Floridě. Komplex je stále ve vývojové fázi. Pokoje budou vytvořeny v továren, přepraveny na místo a přímo montované pod vodu. Hotel bude postaven z dvakrát svařované oceli a plechů z jasného, ​​silného akrylu. Středisko bude disponovat jídelním koutem, obývacím pokojem a podvodným výtahem, který bude startovat z katamaránu. Předběžná cena se pohybuje mezi 3 000 – 6 000 dolarů za noc.

 

POSEIDON Undersea RESORT – FIDŽI

Téměř 15 let je ve stádiu vývoje. Zdá se, že pomaličku spěje do finálního konce. Pokud vše půjde podle plánu, hotel bude disponovat 22 pokoji, restaurací, barem, svatební kaplí, lázněmi, konferenční místností a luxusním apartmánem o rozloze 1 200 metrů čtverečních. Každý pokoj bude vyrobena z průhledného plexiskla, s možností ovládání světel jak vnitřních, tak i vnějších. Cenu se nám zjistit nepodařilo, ale v pořadníku je zapsáno více než 150 000 hostů.

 

THE WATER DISCUS – DUBAJ

I tento resort je v procesu vývoje, protože s pracemi se začalo v roce 2012. Polská společnost Deep Ocean Technology ‚s (DOT) přišla s projektem, který nabídne cestovatelům možnost ubytovat se pod vodami Perského zálivu. Švýcaři z BIG InvestConsult AG byly pověřen výstavbou futuristického komplexu, kde má být 21 apartmánů. 1 100 metrů čtvereční komplex bude 33 stop pod vodou. Jak samozřejmostí je restaurace, bar, potápěčské centrum, otevřené terasy nad hladinou, zda přistávací plocha pro helikoptéru. Exkluzivní možnost se naskytne ubytovaným hostům, kteří budou moci z pokoje ovládat malou ponorku s kamerou, umístěnou ve vodách oceánu a takto si naplno užívat podmořský svět.