IL SERENO LAGO DI COMO – EXKLUZIVNÍ REZORT U ITALSKÉHO JEZERA COMO

IL SERENO LAGO DI COMO - EXKLUZIVNÍ REZORT U ITALSKÉHO JEZERA COMO 1

Je to pouze šest měsíců, což v blízkosti italského jezera Como vyrostl nový, exkluzivní resort. Il Sereno Lago di Como je 30-pokojovým hotelem, který navrhla španělská architektka Patricia Urquiola. Moderní zařízení je zasazeno mezi skalami, s perfektním výhledem na třetí největší jezero v Itálii a jedno a z nejhlubších v Evropě.

Interiér hotelu překypuje barevným nábytkem a detaily, které navrhla sama Urquiola. Masivní prosklená okna sahají od podlahy až ke stropu a nabízejí nezaměnitelný výhled na vodu a okolní hory. Pohledy mohou být umocněno při popíjení likéru Pimmi na elegantní terase nebo při koupání se v „nekonečném“ bazénu.

Il Sereno je obnoveným statkem ze 16. století, který se nachází pouhých 5 minut jízdy od půjčovny s přístavem pro motorové čluny Riva. Nacházejí se zde zrestaurované fresky a benátské podlahy v kombinaci s moderním stylem. V případě, že by byl pro vás moderní styl neslučitelný s historií jezera Como, zkuste renesanční  hotel Villa Pliniana, situovaný nedaleko.