Věci, které musíte stihnout ještě toto léto

Věci, které musíte stihnout ještě toto léto 1

Léto je ideální čas dát si pohov od stresu. Nic neřešit, nehonit, ale pokud chcete žít naplno, prostě se nevyplatí proležet celé měsíce jen tak nahoru pupkem. Jsou hříšné lákavé atrakce, které se dají zvládnout pouze během léta. Takže směle na ně!)

Políbit cizinku
Kdo chodí do Chorvatska lízat jen drahou zmrzlinu, ten ani pořádně neví, co je dovolená. Jazykem si třeba vychutnat nejen místní kuchyni. Za ochutnávku stojí nejen kuchařky, číšnice, zkrátka místní ženy. Nejprve křehké seznamování z úst do úst a uvidíte, že lízání zmrzliny brzy nebude tou nejsladší atrakcí.

Sex v letadle
Na našem žebříčku je proto, že je to klišé a klišé, ať jsou jakkoli otřepané, fungují. Sex v letadle je nepohodlný, nepraktický, téměř neproveditelné, a proto je sexy. Posouložili byste si možná lépe i na toaletě ve vlaku, ale desítky kilometrů nad zemí, to je přece něco jiného.

Močení do vody
Dobře, ne do bazénu, kde jsou lidé namačkaní jako sardinky ve vlastní šťávě. Ideální je moře, přehrada, přírodní zdroj. Snad nevěříte těm vytrvalcům, co ne a ne vyjít z vody, že si nosí potřebu na břeh.

Zejména když víme, že ve vodě se nám chce skoro tak často, jako když do sebe lijeme půllitrové sklenice s pivem. Močit ve vodě má takovou příchuť zakázaného. A ta radost, když nějaké kočce u vás pak jen tak Žbluňk vlnka do vlasů.

 
1547595

Mít sex na pláži
Někdy i ve smyslu nejprve sám, ale časem se to spraví. Je třeba být jednoduše připraven. I osamělá rozkoš zpoza slunečníku s dobrým výhledem na plážové mušličky je velmi vhodným osvěžením dovolenkové nudy.

Zapálit oheň
Každý chlap by měl umět pracovat s ohněm. Pokud ho budete umět zapálit, máte i u žen jistou míru sympatií na počkání. Stačí brýle, lupa, kousek skla a trochu roští. Využijte letní palčivost na zapalování bez zápalek. Samozřejmě na bezpečném místě.

Spát nahý
Určitě znáte heslo: „Vždy připraven!“ Tak tohle je přesně o tom. Svlékání zabírá zbytečně mnoho času a ženy chtějí, aby ještě i zavánělo romantikou. Vynechejte ho a šup do akce!

Noc pod širým nebem
Zapomeňte na bzukot cvrčků, štípání komárů a dopřejte si noc jen tak pod širým nebem. Žádný počet hvězdiček na hotelu neumí vynahradit oblohu plnou hvězd.