INVESTOŘI VYDĚLÁVAJÍ MILIONY NÁKUPEM STÁTNÍCH BITCOINŮ V AUKCÍCH

INVESTOŘI VYDĚLÁVAJÍ MILIONY NÁKUPEM STÁTNÍCH BITCOINŮ V AUKCÍCH 1

Nejlepší příležitosti pro investici do internetové měny Bitcoin nastaly ještě před pár lety, zatímco dosáhly svoji současnou hodnotu. Investoři však nadále vydělávají opravdu nekřesťanským způsobem, i když se to fyzicky zdá být nemožné. Dokáží totiž přijít k čistému zisku, téměř 100 milionů dolarů zakoupením státem zadržených Bitcoin v aukci policie.

Pokud se bitcoiny používají nezákonným způsobem, jsou automaticky digitálně zabavené, a po uzavření případu skončí v policejním aukčním bloku. Nejlepším a obecně i největším příkladem byla akce Silk Road v říjnu 2013, kdy FBI zachytila ​​online trh Silk Road, který používal bitcoiny na prodej a nákup léků a také na všechny druhy jiných nezákonných transakcí. Od té doby byly medializovány ještě 4 podobné velké akce.

Prvním velkým vítězem takové aukce byl Tim Drapec, který přišel k 30 000 Bitcoinů za 19,4 milionů dolarů v červnu 2014. Nicméně, v nejnovějším maximálním kurzu dosáhly tyto bitcoiny hodnotu až 71,9 milionů dolarů a Draper přišel k čistému zisku ve výši až 52 milionů dolarů.

O několik měsíců později investoval Barry Silbert 48 000 bitcoinů prostřednictvím své burzy za 18,1 milionu dolarů. Za necelé tři roky nabyly hodnotu 115,1 milionů dolarů! A v listopadu 2015, údajně nezměněný kupující, přišel k zisku 90,9 milionu dolarů za 44 000 bitcoinů. Po něm následoval jakýsi anonym, který v srpnu 2016 vynaložil 4,9 milionu dolarů na 2700 bitcoinů.

Díky neskutečné nabídce na těchto policejních aukcích se jednoznačně nevylučují velké zisky. Stačí trocha trpělivosti a malá tržní sleva může znamenat opravdové štěstí.