Jak ji navnadit na točení domácího porna

Jak ji navnadit na točení domácího porna 1

Ne každá žena se touží stát herečkou ve filmech pro dospělé, ale všechny touží být přitažlivé a sexy. Podpořte její perverzní „já“ a udělejte z ní vaši soukromou porno-hvězdu. Poradíme vám, jak na to.

Mluvte
Nejprve ji je třeba dostat na správnou vlnu. Například, nechte ji listovat nějakým pánským časopisem a podotkněte, jak sexy by vypadala na jeho stránkách ona. Předtím, než vytáhnete své kameramanské (ale i jiné) náčiní, projděte si všechny detaily. Dohodněte se, jak naložíte s lechtivým materiálem.

 
2014-05-20-revengeporthuffpost32014-thumb

Připravte ji
I když představa, že někdo (v tomto případě kamera) se dívá, je sama o sobě vzrušující, předehru nemůžete vynechat ani podcenit, právě naopak. Čím lépe si ji připravíte, o to příjemněji se bude cítit během natáčení. Ujistěte ji, že je krásná, svůdná, sexy…

Nezapomeňte si naplánovat polohy. Doporučujeme zvolit takové, při kterých se její tělo opticky prodlouží (např. musí natáhnout, vystrčit zadek). Při domácím pornu jsou oblíbené zejména zvířecí polohy „na koníka“ a „na pejska“. Vyhněte se různým krkolomným polohám, které by mohly na záběrech působit divně.

 
qhtag1e5oxcq4uw9snig