Jak odtáhnout Lamborghini bez poškození podvozku?

Jak odtáhnout Lamborghini bez poškození podvozku? 1

Takovou otázku by si jistě kladl každý majitel odtahové služby, kdyby ho někdy při zavolání příslušníky PZ na místo činu. Automaticky by si však položil druhou otázku: „Mohla by se taková situace vůbec udát?“

Bohužel, stala se. Nedávno. Jedno Lamborghini opravdu stálo na místě, kde byl jasný zákaz parkování. Možná že by se hrdému majiteli tohoto vozidla, konkrétně Lamborghini Gallardo LP560-4, v jiných státech nebo městech propeklo, nikoli však ve francouzském městě Cannes. Policisté si na tento nezodpovědně zaparkovaný super vůz zavolali odtahovou službu.

Nicméně nastal problém. Jak odtáhnout takové drahé auto, jehož podvozek by se na Slovenských silnicích poškodil o první menší asfaltový výstupek?

Chlapci z odtahovky se zachovaly jako praví profesionálové a auto po pár minutách bez problémů zvedly a odtáhli. Akce vyvolala velkou pozornost okolních diváků, jejichž počet s každou vteřinou narůstal. Video, na kterém je vidět celá akce, by se mělo stát instruktážním videem pro všechny majitele odtahových služeb. Co kdyby se taková situace udála i na Slovensku?