Jak se za týden změnit na plážového playboye? Poradíme vám

Jak se za týden změnit na plážového playboye? Poradíme vám 1

Letní slunovrat je za námi, což je znamení, že je třeba přezout svou běžnou formu na letní sexy pózu. Pokud jste celý rok jen tak leželi kdesi za počítačem, zjevně nebudete mít formu ulovit každý týden novou ženu na krásný flirt. Naštěstí existuje rychlý program změn, díky kterému budete mít na konci léta více vzpomínek než ti, co se celou zimu potili v posilovně.

Nemáte cihličky na břiše, nemáte biceps, který omráčí a dokonce ani tvář, jak z módního časopisu. Takže je třeba zaujmout něčím, co jasně přebije všechny tělesné pozitiva. Značkové věci, doplňky i a image. To jediné vás může zachránit.

Dobrou zprávou je, že na pláži a koupališti toho tolik nepotřebujete a nevybrakujete tak prasátko do dna. Plavky, brýle, designové náramky. Když si ženy s vámi spojí pach peněz, je jedno jaký deodorant používáte.

 
7a140ccae200a10894d48a20d67e5afe

Vtipy
Neumíte je vyprávět? Viz pár dílů nejlepších STAND UP komediantů. Nabídnou vám vtipy i pár lehkovážných srandiček, které můžete pustit do větru jen tak v řadě na zmrzlinu. Je vcelku jedno jak vypadáte, pokud ženu rozesmějete. Právě komici jsou velmi dobrou školou pro plážového playboye. Nevypadají nejlépe, ale ženy jsou z nich hotové. Vychytejte pár postojů, gest a naučte se, třeba i doma před zrcadlem, vyprávět vtipy.

 
6792ef2e37_91797204_o2

Zdravé jídlo
Vsaďte na něj nejen již přímo v okamžiku balení, ale i týden před tím. Ženy automaticky hodí zvědavé očko po chlapovi, co místo tradičních letních nezdravých pokrmů má v ruce mrkev, jí salát, nebo zdravé smoothie. Mimochodem právě tato strava, plus více bílkovin na úkor cukrů, vám významně pomůže v tom, abyste sundali pár kilogramů, které vám jinak mohly strhnout body za sympatie.

 
posture-2-300x281

Držení těla na jedničku
Je nám jasné, že za týden se ve fitku nevypracujete na postavu snů ani kdybyste se tam přestěhovali. Držení těla si ovšem můžete nacvičit. Zapomeňte na postoj fanatického milovníka počítačových her, postoj knihomola, lovce moudrosti. Záda musí být narovnaná, ramena pevně zasazené a hrudník pěkně a hrdě ven. S tímto postojem jste vítězem.

Ukažte, co ve vás je
Ženy lžou vycpávkami ve výstřihu. Ano, lžou, protože často po vysvlečení podprsenky ta žena, co vypadala jako po třetím zvětšení poprsí, má hrudník plošší, než váš kamarád po cvičení bench pressů. Zalžete i vy. Vycpávky v plavkách jsou pro borce, co přesně vědí, o čem je letní flirt. A vědí i to, že ve finále, při zhasnutém světle, žena málokdy umí odhadnout, zda šlo o vycpávky nebo genetiku alfa samce.

 
macho_1024