9 RAD JAK SE STÁT MILIONÁŘEM

9 RAD JAK SE STÁT MILIONÁŘEM 1

Každý z vás si tuto otázku určitě položil. Všichni se chtějí stát milionáři aniž by něco dělali. Na toto téma bylo napsáno neskutečně mnoho článků, ale my vám nabízíme 9 způsobů jak se stát milionářem.

Takže jak se stát bohatým a zbytek života nic nedělat? Neexistuje žádný návod, který by stoprocentně fungoval. Pokud se však budete držet těchto devíti rád, máte větší šanci přiblížit se k bohatství.

Začněte od nuly

Mnoho úspěšných lidí začalo s ničím a muselo každý den svého života tvrdě bojovat o to, aby něco dosáhlo. Nespočet bohatých a úspěšných lidí pochází z malých měst. Svou soutěživostí a sebevědomím si připravily cestu k úspěchu.

Dělejte to, co máte rádi

Steve Jobs řekl: „Jediný způsob, jak něco dokázat, je milovat to, co děláte. Pokud jste to ještě nenašli, hledejte dál. Nespokojte se. “

Měl naprostou pravdu. Dělejte to, co vás baví, v čem jste dobří. Zvolte si zlatou cestu. Počítačový průmysl vytvořil obrovské bohatství pro miliony lidí. Jen samotný Microsoft sám vytvořil v řadách současných a bývalých zaměstnanců asi 12 000 milionářů. A důvod? Startup z oblasti technologii nabízejí příležitosti, jak zbohatnout.

Založte si vlastní firmu

Skoro nikdo se nestal milionářem tak, že pracoval pro jiné. Dvě třetiny amerických milionářů jsou osoby samostatně výdělečně činné. Drtivá většina z nich jsou malí živnostníci, kteří žijí pod své možnosti; ušetřené peníze dále investují a nikdy nic nezdědili, přesně podle knihy „Milionář od vedle.“ Opravdu potřebujete nové auto nebo iPad?

Riskujte, dělejte chyby a věřte si

Většina lidí se přehnaně obává rizika nebo naopak, hloupě riskují, i když vědí, že by neměli. Riskujte tehdy, když to má pro vás smysl. Budete se mýlit častěji, než budete mít pravdu, ale to je v pořádku. Nikdo neuspěl hrou na jistotu. Buďte připraveni něco obětovat. Pokud si myslíte, že milionáři jen sedí a nic nedělají, mýlíte se. Milionáři pracují většinu dne. Někteří až 90 hodin týdně.

Vytvořte si vlastní štěstí

Říká se, že štěstí je, když se setká příležitost s připraveností. Nikdy nepřestávejte hledat nové příležitosti. Využijte každou, která projde kolem. Naše rada: přestaňte tweety a Facebook, jděte ven a začněte komunikovat se skutečnými lidmi ve skutečném světě a uvidíte, kolik příležitostí se vám naskytne. Možná právě ta milionová 🙂

Nerozvádějte se

Jeden z nejčastějších důvodů ztráty bohatství je staré známé „dělení dvěma.“ Vždy, když se rozvedete, dělíte majetek mezi dva lidi. Rozvod vede jen a jen k chudobě. To je důvod, proč si ho mohou dovolit jen chudí nebo velmi bohatí. Pokud jste ve středu, zapomeňte na něj.

Investujte vždy, když máte příležitost

Tato zlatá rada platí, vždy platila a ještě dlouho platit bude. Ze svých ušetřených peněz investujte část, ne celou částku. Ať už burza, zlato, cenné papíry. Je mnoho způsobů, jak můžete investovat své peníze.