Jak vyštvat kolegu z práce

Jak vyštvat kolegu z práce 1

Ošklivé počasí ztěžuje pobyt v práci, tak si ho zpříjemníme pár tipy, jak nachytat kolegů. Některé z nich jsou opravdu ostré, doporučujeme pouze na vlastní riziko.

Slaný cukr

Nejstarší vtip ze všech. Je třeba přijít trošku dřív a v kuchyňce pečlivě vyměnit cukr za sůl. Pak už jen s úsměvem na rtech sledujte, jak si kolegové vychutnávají ranní kávu.

Kávové placebo

Tentokrát namísto soli a cukru vyměníme kávy. Trošku dražší špás, ingredienci třeba koupit v potravinách. Stačí vyměnit běžnou kávu za bezkofeinovou. V tomto počasí buď všichni usnou, nebo zjistíte, že káva je pro ně už jen placebo.

37416

Krev na rukou

Netřeba ani chodit dřív, stačí vystihnout chvilku, když jsou všichni na obědě. Je však třeba mít neprůhlednou nádobku s tekutým mýdlem. Přidejte (nebo úplně vyměňte) trochu potravinářského barviva, respektive kašírované krvi. Tolik krve na chlapských záchodech ještě nebylo!

Nekonečné vyzvánění

Dobrý office by měl mít i pevnou linku. Zvedněte sluchátko a tu malou věc, která způsobuje složení hovoru, přelepte. Pak už stačí kolegovi jen zavolat z mobilu nebo čekat. Zvedne telefon, drážka nevyskočí a vyzvánění bude pokračovat do nekonečna.

Nefunguje!

Jednoduché a účinné. Lidé slepě důvěřuj tabulím s nápisy, zejména těm o nefunkčnosti zařízení. Vyrobte jednu a nalepte na výtah, záchodové kabinky, kuchyňku či dokonce šéfovu kancelář. Sledujte ten chaos!