Jdete do trojky? Na toto byste neměli zapomínat

Jdete do trojky? Na toto byste neměli zapomínat 1

Ani při plnění snu téměř každého chlapa nelze zapomínat na gentlemanské zásady. Sex ve trojce přináší dvojnásobné potěšení z erotických her. Ale jako všechno, i trojka má svá pravidla, které je třeba dodržovat, pokud si ji chcete v podobném složení ještě někdy zopakovat.

 
sex-muz-zena-trojka-6032

Nadbytečný?
I při sexu můžete být navíc. Pokud se vám zdá, že vás ke štěstí nepotřebují, zůstaňte v roli pozorovatele a užívejte si luxusní výhled. Možná vás v tom nejlepším vtáhnou do děje a potúžený čekáním zažijete sex vašeho života.

 
JAM2509e3_kondom

Bezpečnost
Toto snad netřeba nějak extra zdůrazňovat. Opatrnosti není nikdy dost a při sexu to platí mnohonásobně více. Vždy použijte kondom. Nechcete přece mezi nohama hostit virologickou laboratoř.

 
1477778-img-milenky-nevera-milenka-trojka-sex

Nespěchejte
Pokud vám jeden ženský kus sedí na obličeji a přitom si „hraje“ s druhou ženskou, která právě na vás jezdí, dobře si rozmyslete zda je už ten správný čas na vyvrcholení. Dopřejte oběma dámám potěšení z vašeho údu, myslete na cokoliv neatraktivního, jen abyste prodloužili svou výdrž. Nuže dvě ženy, dvojitá „makačka“.

 
sex-v-trojke-pribeh-7355

Závěr
Paleta zážitků, které si můžete vychutnat s dvěma ženami, je více než pestrá. Pokud si chcete podobnou akci ještě zopakovat, tak byste v žádném případě neměli promeškat žádnou příležitost na polibek, objetí či společné rozjímání.