JE BMW HP4 NEJLEPŠÍ SPORTOVNÍ MOTOCYKL SOUČASNOSTI?

JE BMW HP4 NEJLEPŠÍ SPORTOVNÍ MOTOCYKL SOUČASNOSTI? 1

Pro mnohé milovníky rychlých strojů i opravdu je. V její prospěch hovoří nejen vyšpičkovaný motor o objemu 999 centimetrů kubických a 193 koňských sil, ale zejména způsob kterým si dokázala získat rychle bušící srdce mnoha  závodníků. Označení HP (High performance) je výsledkem německých inženýrů, kteří vytvořili motorku nejen lehkou, ale i ostrou jako břitva. Vyniká maximálním výkonem, nejmodernějšími technologiemi a v neposlední řadě těmi nejkvalitnějšími materiály, ze kterých je vyrobena.

Opravdu silný motor spolu s nejnovějšími technologiemi předurčuje tuto motorku na zajištění maximálního požitku z prožité jÍzdy.Zřejmě  nejlepší použitou technologií, která HP4 dodává mnoho zázračně rychle měnitelných obličejů je DDC (Dynamic Damping Control). DDC automaticky každých 10 milisekund upravuje odpružení dle aktuálního stavu vozovky. Tato technologie také umožňuje snadnou úpravu předpětí a odrazu pružin v tlumičích.

Další technologie jako kontrola trakce a ABS patří spíše k nutnosti při motorce, která nechá při rozběhu Váš stín  několik metrů za Vámi.

Tato motorka je určena pro člověka, který se při koupi řídí spíše hlavou, protože jí z technické stránky opravdu není co vytknout. Asymetrický design přední masky, který je pro motorky BMW poznávacím znamením jen posiluje její robotický vzhled a chladnokrevnost jakou se zbavuje slabších soupeřů.

Její cena se pohybuje hluboko pod cenou její konkurenta od firmy DUCATI na úrovni od 19.990 dolarů do $ 24,995.