Když účetnictví, tak od těch nejlepších z nejlepších

Když účetnictví, tak od těch nejlepších z nejlepších 1

Nejen sportovci mají své stupně vítězů. I mezi účetními firmami vybírá odborná porota každoročně tu nejlepší. V roce 2019 se jí stala naše firma SLUTO s.r.o. Za jejím vítězstvím nemůžeme hledat branky, body či vteřiny, ale poctivou práci pro všechny klienty. Ti oceňují naši profesionalitu, osobní přístup ke každému z nich a nekompromisní důraz na kvalitu všech nabízených služeb. Právě díky jejich referencím jsme se stali nejlepší účetní firmou v České republice za rok 2019. Získali jsme tak ocenění, které je stejně tak odměnou jako závazkem pro další roky.

Když účetnictví, tak od těch nejlepších z nejlepších 2

Účetnictví SLUTO

V oboru se pohybujeme již celou řadu let a za tu dobu jsme získali mnoho spokojených klientů, stejně jako zkušeností. Není důležité, kolik máte poboček či kanceláří, poradíme si s jakýmkoli úkolem. Ke své práci používáme nejnovější technologie, udržujeme se v kontaktu s nejnovějšími trendy a za výsledky své práce si pevně stojíme. Máme vypracovaný systém kontroly své práce a proti případným chybám jsme pojištěni.

Svěřte nám vedení svého účetnictví a věnujte čas a energii tomu, co je pro vás a vaši firmu skutečně důležité. Věnujte se věcem, ve kterých jste odborníky a účetnictví přenechte nám, na něj jsme totiž odborníci my.

Co umíme?

Našim klientům nabízíme vedení účetnictví různými způsoby. Můžeme jej zpracovávat interně, tj. příslušné doklady a dokumenty zadáme přímo u vás do vašeho ekonomického systému. Stejně tak můžeme doklady zpracovávat externě, tj. zadávat budeme data do našeho systému.

Oba způsoby lze samozřejmě realizovat online. V prvním případě budeme my na dálku vstupovat do vašeho systému, v druhém případě to bude naopak, vy budete mít možnost kdykoliv přistupovat do toho našeho. Ať už si ale vyberete jakýkoliv způsob spolupráce s námi, spolehnout se můžete na stoprocentně odvedenou práci a bezchybné výsledky.

Když účetnictví, tak od těch nejlepších z nejlepších 3

Proč jsme nejlepší?

Prostřednictvím společnosti Wolters Kluwer ČR nás za nejlepší účetní firmu v ČR zvolili Komora certifikovaných účetních a Svaz účetních České republiky. V odborné porotě zasedli zástupci oborových sdružení i akademické sféry. Parametrů se hodnotila celá řada, od firemní kultury nominovaných společností, přes množství obsluhovaných ekonomických systémů, nastavení kontrolních mechanismů, implementaci novinek a informování o nich, až po doplňkové služby typu daňového poradenství.

Když porota sečetla a podtrhla všechny dílčí parametry, vyšla právě naše společnost  SLUTO, s.r.o. – jako ta nejlepší. Lepší dárek k našim dvacátým narozeninám jsme si ani nemohli přát.

Svým současným i budoucím klientům můžeme slíbit, že budeme dělat vše proto, abychom mohli být za nejlepší účetní společnost považováni i letos a ve všech letech, které přijdou potom.

www.vedeni-ucetnictvi.cz