KODEX ÚSPĚCHU – PROBLÉM, KTERÝ MÁ ŘEŠENÍ NENÍ PROBLÉM

KODEX ÚSPĚCHU - PROBLÉM, KTERÝ MÁ ŘEŠENÍ NENÍ PROBLÉM 1

Celosvětově známý motivační speaker Wayne W. Dyer napsal úspěšnou knihu s názvem – Každý problém má své duchovní řešení. Během své životní cesty přišel na několik zajímavostí, které nám jednoduchým způsobem dokáží od základu změnit život. Pokud se zamýšlíme nad otázkou zda je možné prožít svůj život bez problémů odpověď zní, že ne.

Nemůžeme proplout svůj život bez problémů, ale můžeme se naučit, jak je rychle a účinně odstranit. Autor tvrdí, že pokud přeneseme vyšší duchovní frekvence do nižších frekvenci, kde se problémy vyskytují, pak ,, jen tak „zmizí. Konkrétní rady pro dlouhodobé štěstí najdete v těchto 6 klíčových bodů k dlouhodobému štěstí:

Veškeré problémy jsou jen iluze.

Iluze, které se v naší mysli usídlili, nejsou nic jiného než chyby myšlení. A jako každou chybu, můžeme jednoduše opravit nebo rovnou odstranit. Nicméně je třeba složit růžové brýle, a začít myslet kriticky k sobě samému. (Myslet reálné).

Vše co se nachází v našem vesmíru, je obdarovány energií. Každé živé stvoření, i myšlenka vibruje na určité frekvenci.

Pomalé frekvence, smutné či ,, líné „se zdají být nejpohodlnějšímu, avšak právě u nich se vyskytují starosti. Jednoduše, bez práce nejsou koláče.

Nejrychlejším frekvencím mluvíme duch.

Každý z nás má schopnosti a sílu na to, abychom zvýšili úroveň své tvůrčí energie.

Zdá se že, blahodárné účinky pozitivního myšlení jsou podle autora opravdu pravdivé. Protože pokud myslíme s radostí, jednáme s radostí. A jaké taktiky šťastného života uplatňujete Vy?