Věci, které v opilosti dělají pouze ženy

Věci, které v opilosti dělají pouze ženy 1

Existuje mnoho druhů opilých žen: některé jsou v alkoholickém opojení šťastné, jiné přehnaně emotivní, další rozzlobené či poddajné. Samozřejmě, i opilé muže bychom mohli rozdělit do různých kategorií, existují však věci, které v opilosti dělají jen ženy. Které to jsou?

Začnou každého milovat
Po pár skleničkách se z kterékoliv přísedící stává nejlepší kamarádka, kterou je třeba neustále objímat a skládat jí komplimenty. Přítelkyněmi se najednou stávají i ženy, které by se ve střízlivém stavu nejraději pobodali příborový noži. Výhodou pro chlapy je ale fakt, že ženy v tomto stavu často nemají problém ani s rychlovkou na záchodě.

Vytahují vzpomínky na bývalé
Po rozchodu lidé začnou obvykle pít. Na tom by nebylo nic zvláštního, ale zatímco většina mužů se snaží opít do němoty, ženy hledají útěchu u kamarádek. V barech se pak ozývají věty jako: „Zasloužíš si lepšího,“ nebo: „Byla jsi pro něj příliš dobrá.“

 
opile-zeny-2

Zveřejňují fotky
Znáte muže, kteří se v baru fotí a snímky hned zavěšují na sociální sítě? My ne. Mnoho žen ale tuto chybu dělá, a ráno toho patřičně litují. Vnitřní hlas, který jim v opilosti říká, že fotka vypadá super, většinou lže.

Popírají opilost
Určitě jste už někdy po dvou pivech vyslovili větu: „Já už mám nakoupené.“ Občas se to stane i pravidelným pijákům. Ženy však mají naopak tendenci opilost popírat. Takových střízlivých slečen spících na stole s rozmazanou rtěnkou a loužičku zvratků pod sebou jsme již viděli mnoho.

Flirtují, i když o muže nestojí
Když muž flirtuje se ženou, má v hlavě jediné: dostat ji do postele. Ženy ale dělají přesný opak. Flirtovat s muži, říkají dvojsmyslné věci, olizují si rty, a to vše proto, aby za pár minut odešli a přestali chlapovi věnovat pozornost. Proč něco podobného dělají zůstává záhadou.