Crave Curve Mini 5W – kompaktní mini reproduktor skvělý pro práci z domova

Crave Curve Mini 5W - kompaktní mini reproduktor skvělý pro práci z domova 1

Pokud hledáte nový reproduktor, který je kompaktní a přitom nabízí hodně, jste na správném místě. Crave Curve Mini 5W Bluetooth Speaker je skvělý adept na dosažení kvalitního zvuku a mnohostranné funkčnosti. Přitom ho dnes můžete koupit jen za 35 USD.

Malý a přitom výkonný reproduktor se silným zvukem, který se snadno připojí pomocí Bluetooth 4.2, Vás může doprovázet během každého dobrodružství nebo významného telefonického hovoru. Vestavěný mikrofon a speakerphone umožňuje snadno vést handsfree hovory, ať už budete pracovat z domova nebo z kanceláře. Má délku pouze 3 palce, takže ho snadno můžete přenášet z místnosti do místnosti, nebo ho zabalit s sebou do tašky, kabelky či batohu, až vyrazíte za dobrodružstvím.

Lehký reproduktor Vám umožní skvělý zvuk při poslechu hudby či podcastů v každé místnosti či kdekoli, a navíc má záložní baterii 500mAh a ta Vám poskytne spoustu času pro poslech navíc. Díky 10 hodinám nepřetržitého chodu a přiloženému napájecímu kabelu budete moci reproduktor znovu nabít, až bude potřeba. Lze ho připojit k jakémukoliv zařízení používajícímu Bluetooth a je vybaven duálními ovladači zvuku. Svůj reproduktor proto připojit, ať už budete kdekoli, a mít kvalitní zvuk po celé hodiny.

Zatímco kompaktní reproduktor Crave Curve Mini 5W obvykle stojí 49 USD, v létě 2020 ho můžete získat jen za 35 USD. S jeho pomocí pak můžete změnit způsob své práce i hry.