Koncept dvoupodlažní super jachty: ideální místo na párty?

Koncept dvoupodlažní super jachty: ideální místo na párty? 1

Pod zajímavý koncept super jachty se podepsalo designérské studio sino Exclusive Yacht Design ve spolupráci s holandskými loděnicemi Feadship Royal Dutch.

Koncept 80 metrů dlouhé jachty Zen má tvar výletního plavidla, které hladce integruje vzdušné interiéry s prostorným exteriérem. Designéři zavrhli myšlenku oblíbeného vícepodlažního motivu, a proto se jachta rozkládá, pouze na dvou palubách. Zatímco jedna z nich vítá hosty s lehátky a půlkruhovými pohovkami, na druhé se nachází 8 metrový plavecký bazén. Právě toto místo může být ideálním na pozorování modré oblohy či západu slunce.

Balkony na každé straně jachty jsou netradičně široké prostorné a poskytují nerušený výhled na moře.

Super jachta je vyzdobena tmavým dřevem, hedvábnými koberci a měkkými žinylkovanými tkaninami. Moderní dekor je zároveň teplý a příjemný. Velkorysý apartmán zahrnuje ložnici, obývací pokoj, kancelář, koupelnu a šatnu. Moderním prvkem jsou okna sahající od podlahy až ke stropu. K dispozici je palubní kino, formální jídelna a tělocvična pro další komfort a pohodlí. Plavidlo je schopné pojmout celkem 12 hostů a může se plavit rychlostí až 18 uzlů.