Kulečníkový stůl na kolech v hodnotě $ 25.000 dolarů

Kulečníkový stůl na kolech v hodnotě $ 25.000 dolarů 1

Co s veteránem v garáži?! Pochlubte se, veteránem v pokoji pro hosty, na kterém si s partičkou kamarádů budete válet koule.

Ne doslova! Mluvím o ztělesnění veterána Corvette z roku 1959 a kulečníkového stolu na kolech, o nábytku inspirovaném automobilovým průmyslem. Historický kousek z Ameriky je tak zvláštním projektem dostupný výhradně v domě Hammacher Schlemmer.

Jedná se o původní originální model Corvette vyrobeném v roce 1959. Každý jeden detail na autě od barev přes ruční leštění a ráfky na kolech, až po ochranné známky byly zrekonstruované do původního stavu. Až na jeden maličký detail, namísto sedadel, čelního skla a volantu usadili na kola zelenou tabuli se šesti dírami lemovanou mantinely z masivního tvrdého dřeva.

Jaké by to bylo válet koule bez světelných efektů? Kulečníkový stůl s ideálními rozměry na menší turnaj je vybavený síťovým adaptérem, přičemž každé místo se žárovkou a sklem, vám na kulky a dírky pořádně posvítí. Cena? $ 25.000 dolarů, v níž je zahrnuto vše co je na hru třeba. Samozřejmě i dovoz na jakékoliv patro.