Laminátové podlahy EGGER Pro Laminát

Laminátové podlahy EGGER Pro Laminát 1

Sníte o dřevěné, mramorové, korkové, kamenné nebo kovové podlaze, ale nemůžete si ji dovolit z finančního hlediska? V takovém případě je ideálním řešením laminátová podlaha EGGER Pro Laminát, která dovede všechny tyto povrchy věrně imitovat. Nejen příznivá cena je přitom klíčovým kritériem, další představuje jednoduchost a rychlost pokládky.

Laminátové podlahy EGGER Pro Laminát 2

Podlahy EGGER PRO Laminát existují v rozličných kolekcích

Nabídky podlah EGGER PRO Laminát je velice pestrá, když lze vybírat z pěti kolekcí. CLASSIC již v názvu napovídá, že se jedná o klasický formát lamel, MEDIUM je potom štíhlý formát dřevěných parket, přičemž tyto štíhlé palubky dokáží dodat interiéru eleganci a útulnost. LONG je kolekce, která má dlouhý formát lamel. V něm jsou produkovány autentické dřevěné dekory, které naleznou využití primárně ve velkoplošných prostorech. Velkým formátem lamel se vyznačuje kolekce KINGSIZE. Je pochopitelné, že pokládka je zde velmi rychlá. Konečně LARGE je široký formát palubek, jenž je oblíben i díky selským dekorům. Podlahy tohoto typu navíc dají každému interiéru nové rozměry.

Podlahy EGGER Pro Laminát mají variabilní povrch

Laminátové podlahy EGGER PRO Laminát se vyznačují různými druhy povrchu. Jde o kartáčované struktury palubek, ale i o podobu keramické podlahy u kamenných povrchů či matné povrchy, jež připomínají olejované dřevěné podlahy. Samozřejmostí je vybavenost každého dekoru dokonalým přiléhavým povrchem. Na výběr je z DEEPSKIN dekoru, jenž vyniká výrazně hlubokou strukturou, MATEX má nepravidelnou, hlubokou strukturu, NATURAL PURE zaujme autentickou strukturou dřeva a OMNIPORE elegantním přírodním dřevním pórem. Konečně SMOOTHTOUCH vyniká sametovým a přírodním povrchem.

Laminátové podlahy EGGER Pro Laminát 3

Podlahy EGGER Pro Laminát se mohou chlubit moderními technologiemi

Některé laminátové podlahy EGGER PRO Laminát jsou vylepšeny technologií AQUA+, jež se hodí do vlhkých prostor, protože je v porovnání s jinými laminátovými podlahami pětkrát odolnější proti vlhkosti a vodě. Zásluhou nového designu dřeva lze takto získat ideální podlahu pro wellness v koupelně. Podlahy vylepšené touto technologií jsou vhodné i do kuchyní nebo vstupních hal. Další předností těchto podlah je vybavenost protiskluzovou třídou R10, jež garantuje bezpečnost pohybu i pohodlnost chůze. Prostory, které je nutné rychle projít a současně zde hrozí nebezpečí uklouznutí, si o podlahu této protiskluzové třídy přímo říkají. Díky zámkovému systému UNI fit! je garantováno dokonalé spojení. Čas od času může v domácnosti dojít k nějaké nehodě a potom jistě ve chvíli znehodnocení lamel každý ocení jejich jednoduchou demontáž. Ke každému typu podlahy EGGER PRO Laminát je možné zakoupit v případě potřeby originální příslušenství.