Milovníci Range Roveru se dočkali, firma Holland & Holland vyslechla jejich nejtajnější touhy

Milovníci Range Roveru se dočkali, firma Holland & Holland vyslechla jejich nejtajnější touhy 1

Pro ty, kteří chtějí jezdit po městě ve velkém stylu je tu Rolls-Royce. Ti, kteří mají rádi jízdu do kopců, sáhnou po Fordu nebo Range Roveru. A ti, kteří chtějí jezdit po kopcích luxusně, si koupí Range Rover Holland & Holland. Jízda terénem v tomto luxusním autě je minimálně tak zábavná, jako jízda Rolls-Royce Phantome po krásně upraveném zahradním trávníku.

Může být Range Rover ještě luxusnější „off road“? Tuto otázku si už tradičně položili ve firmě Holland & Holland, přičemž mysleli na ty nejnáročnější zákazníky.

Doslova unikátní části interiéru vyráběné na zakázku jsou výsledkem spojení jedinečných materiálů s výjimečnou kvalitou. Vylepšit dokonalé auto je těžké, ne však nemožné. Gravírované kliky, speciální lišty dveří, upravený kufr auta s originálními a funkčními zbraněmi a masážní zadní křesla jsou tím pravým pro lidi, kteří rádi utrácejí. Maximálně však pro 40 z nich a za cenu, která začíná na 230 000 €. Je zcela jasné, že každý vyrobený kus si velmi rychle najde svého majitele, otázkou zůstává jen to, který z nich by si vybral 1. ze dvou nabízených motorizaci, V6 turbo diesel. V minulosti totiž téměř všichni zájemci sáhli po výkonnějšího benzínové verzi V8.