Lexani Cadillac Escalade Viceroy? pouze pro nejbohatší milionáře a byznysmeny

Lexani Cadillac Escalade Viceroy? pouze pro nejbohatší milionáře a byznysmeny 1

Pokud jste milionářem, který si potrpí na luxusní životní styl a který potřebuje mobilní kancelář, jste na správné adrese. Lexani Cadillac Escalade Viceroy je určen právě pro vás. Toto monstrum vás dokonce ochrání před palbou z automatických zbraní.

Společnost Lexani hledala inspiraci u kolegů z Rolls-Royce a do předělaného, ​​luxusního SUV značky Cadillac Escalade, přidala „nebeskou střechu“. Ta zaujme strategicky umístěným LED osvětlením s efektem jasné noční oblohy. Strop je vyroben z high-end kůže. V případě, že se obáváte o svou bezpečnost, Lexani vám nový Cadillac na přání opancéřuje.

Lincoln Navigator Concept nebo jak si představují SUV v Americe

Lexani Cadillac Escalade dále obsahuje 48-palcovou Samsung 4K televizi, která je vhodně umístěna v horní části speciálně vyrobené elektronické přepážky. Bezpečnostní kamery a senzory umožňují sledovat životní prostředí v bezprostřední blízkosti automobilu. Zvýšený strop, nástěnná světla a hladké dřevěné obklady dotvářejí jinak velmi luxusní interiér. Počítač Mac, videokonferenční zařízení a Apple iPad, toto všechno je možné ovládat z pohodlí kožených sedadel, které jsou elektricky nastavitelné v šesti směrech. Nechybí skládací kovové stoly, podobně jako v soukromém letadle.

Společnost Lexani překvapila speciálními edicemi luxusního modelu Escalade už v minulosti. Escalade Concept One se od roku 2014 prodával za 320.000 USD a měl podobně vybavený interiér s volitelným esspreso a elektronickým bezpečnostním trezorem. Přesvědčte se o kvalitách luxusního Lexani Cadillac Escalade Viceroy v produktovém videu.