Líbí se Vám? Některé narostl dokonce i…

Líbí se Vám? Některé narostl dokonce i... 1

Ať už mají dámy na sobě hezké křivky, nebo jim přes trička jemně prosvítají cihličky, každý chlap je spokojen. Ale toto je trochu moc! Některé z nich už ani nejsou ženy … doslova!

krieger_imago_120912jpg

Heidi Krieger

Německá šampionka vrhu koulí tolik cvičila a brala steroidy, až jí ty koule „narostly“. Rozhodla se pro změnu na muže. Východní Německo tak udělalo obrovskou chybu, když mladé nevinné teenagerce ve vývoji začali píchat drogy.

1859429-img-candice-armstrong-steroidy-posilovna-svaly-promena-v1

Candice Armstrong

Ramena velké jako vrcholky hor a svaly, které by uzvedly i auto. Candince však steroidy dodaly ještě jeden „sval“. Původní barmance z Londýna narostl 2,5 centimetrový „penis“. Nuže, stále více než mají někteří řidiči velkých aut.

615974884

Denise Rutkowski

Bývalá finalistka Miss Olympia byla tedy opravdu nebeská – tělo vypadalo jako obláček. Vyrýsovaná až do dokonalosti podlehla závislosti. Nic nepomohlo a problémy s drogami ji dostali až na dno.

4_11

Joana Clare Thomas Proboha živého!

Tady už ani nevíme, zda jde o ženu, nebo je to legendární Fabio s přidělánými silikony. Bodybuilderka se už jako 21 letá dostala do světového klubu vítězných bodybuilderů IFBB.

235529497

Alina Popa

Při mezinárodní federaci body builderů ještě zůstaneme. Tato Rumunka nese druhé místo v kategorii žen. Nevisí na ní ani kousek tuku, za to na ní visí všechny možné ceny. Sexy, co říkáte?
Nebo raději ne …

IMG_0391

Brigita Brezovac

Slovinská body builderka si to původně mířila od králičích oušek do fitness. Tam jí řekli, že na kariéru fitnesky je příliš velká. Dupla si a řekla, že bude ještě větší!