Líbí se Vám? Některé narostl dokonce i…

Ať už mají dámy na sobě hezké křivky, nebo jim přes trička jemně prosvítají cihličky, každý chlap je spokojen. Ale toto je trochu moc! Některé z nich už ani nejsou ženy … doslova!

krieger_imago_120912jpg

Heidi Krieger

Německá šampionka vrhu koulí tolik cvičila a brala steroidy, až jí ty koule „narostly“. Rozhodla se pro změnu na muže. Východní Německo tak udělalo obrovskou chybu, když mladé nevinné teenagerce ve vývoji začali píchat drogy.

1859429-img-candice-armstrong-steroidy-posilovna-svaly-promena-v1

Candice Armstrong

Ramena velké jako vrcholky hor a svaly, které by uzvedly i auto. Candince však steroidy dodaly ještě jeden „sval“. Původní barmance z Londýna narostl 2,5 centimetrový „penis“. Nuže, stále více než mají někteří řidiči velkých aut.

615974884

Denise Rutkowski

Bývalá finalistka Miss Olympia byla tedy opravdu nebeská – tělo vypadalo jako obláček. Vyrýsovaná až do dokonalosti podlehla závislosti. Nic nepomohlo a problémy s drogami ji dostali až na dno.

4_11

Joana Clare Thomas Proboha živého!

Tady už ani nevíme, zda jde o ženu, nebo je to legendární Fabio s přidělánými silikony. Bodybuilderka se už jako 21 letá dostala do světového klubu vítězných bodybuilderů IFBB.

235529497

Alina Popa

Při mezinárodní federaci body builderů ještě zůstaneme. Tato Rumunka nese druhé místo v kategorii žen. Nevisí na ní ani kousek tuku, za to na ní visí všechny možné ceny. Sexy, co říkáte?
Nebo raději ne …

IMG_0391

Brigita Brezovac

Slovinská body builderka si to původně mířila od králičích oušek do fitness. Tam jí řekli, že na kariéru fitnesky je příliš velká. Dupla si a řekla, že bude ještě větší!