Lidé se superschopnostmi

Lidé se superschopnostmi 1

Pokud jste někdy viděli film o super-hrdinech, zřejmě jste hlavním aktérům trochu záviděli. Mít nadlidské schopnosti je touhou téměř každého člověka, a někteří z nás je opravdu mají. Sice neumí létat ani nebojují proti zločinu, přesto jsou něčím jedineční.

 
2343999

Věta „vypadnou vám oči z hlavy“ nabývá u tohoto chlapíka zcela nový rozměr. Claudio Pinto totiž dokáže až 95 procent očních bulv doslova vytlačit z hlavy.

 
1824120

V Indii přezdívají tohoto chlapíka jako lamač rekordů. Rathakrishnan Velu totiž dokáže v zubech utáhnout téměř cokoli a je v podstatě nepřekonatelný. Svou schopnost nejraději předvádí na vlacích.

 
2343997

Slavný akrobat Daniel Smith už vystupoval v show Jaye Lena zda v nejslavnějším cirkuse Cirque De Soleil. Jeho tělo je doslova jako z gumy. Pokud nás náhodou čtou i nějaké ženy, zřejmě si už představují ty nekonečné možnosti v posteli.

 
1401217858ad114-original-1

Michel Lotito se narodil se žaludkem, jehož stěny jsou dvakrát tlustší než u běžného člověka. Díky tomu má mnohem silnější žaludeční kyseliny, které mu umožňují strávit v podstatě cokoliv, od skla, přes plasty až po kov.

 
stažený soubor

70-letý Liew Thow Lin je dvojníkem Magneta z filmů o X-Menech. Jeho tělo je doslova živým magnetem a díky tomu je schopen například i odtáhnout auto.

 
4_ben-underwood

Netopýři jsou téměř slepé a v noci létají díky echolokácii, smyslu, který připomíná radar. Ben Underwood dokáže něco podobného. Kvůli rakovině mu museli odstranit obě oči, přesto žije relativně normální život. Dokonce nepotřebuje ani slepeckého psa či hůl.

 
2344003

Pro vědce z celého světa je Tim Cridland záhadou. Je to muž, který necítí žádnou bolest. Jeho schopnost nelze vědecky vysvětlit.

 
01_PAR0532

Obrovská mozková kapacita a úžasná paměť. Daniel Tammet se narodil jako autista, přesto vyniká v matematice a jazycích. Dokázal si zapamatovat 22 514 desetinných míst čísla „pí“ a plynule mluví jedenácti jazyky. Islandštině se dokázal naučit za sedm dní.

 
2344005

S nespavostí bojuje množství lidí. Zřejmě nikdo ale není v bdělém stavu již od roku 1973. Nikdo kromě 64-letého Thai Ngoc. Přesto tento muž necítí žádný negativní dopad absence spánku. Prý má jen příliš mnoho volného času.