Breitling For Bentley 6.75 Midnight Carbon – černé hodinky jsou stále TOP

Breitling For Bentley 6.75 Midnight Carbon - černé hodinky jsou stále TOP 1

Breitling znovu čeří vody klidného hodinářského světa. Tentokrát za pomoci své speciální divize inspirované vozidly Bentley. Kolekce Bentley 6.75 jako taková, vzdává hold největšímu agregátu o objemu 6.75 litru osazeném ve vlajkové limuzíně Mulsanne.

Tato řada se vyznačuje hlavními rozlišovacími prvky: proužkovaným ciferníkem, přes který je jemně vidět pohybové ústrojí hodin a na zadním víčku je vygravírovaný pěti paprskový disk vozidel Bentley Mulsanne.

Všechny tyto atributy si tato novinka zanechala. Breitling for Bentley 6.75 Midnight Carbon je změněn jen o nový černý nátěr na bázi uhlíku – Midnight Carbon. Černá matná barva přidává modelu na dynamičnosti a exkluzivitě. Model se bude vyrábět v 1000 kusové limitované edici s kaučukovým řemínek a černou Midnight Carbon překlápěcího sponou.

Průměr: 49 mm, Pouzdro: ocel, černá úprava na bázi uhlíku. Voděodolnost: 100M, Sklíčko: safírové, Funkce: čas, 30 minutový chronograf, velký volbu data s dvou nezávislých disků – pro každé číslo jeden, Kalibr: 44B certifikovaný institucí COSC, rezerva chodu 48 hodin, Limitovaná edice: 1000 kusů na kaučukovém řemínku