Jak vyzrát na pronájem kancelářských prostor? Nabídněte zaměstnancům to, po čem touží

Jak vyzrát na pronájem kancelářských prostor? Nabídněte zaměstnancům to, po čem touží 1

Adresa, prostorné kanceláře a vyhovující občanská vybavenost. To jsou tři základní pilíře, na kterých úspěšné společnosti staví. Po čem dalším ale pracující ve svém zaměstnání touží? Pojďme se podívat, jak k sobě přilákat nové zaměstnance.

Atraktivní kanceláře přilákají nové zaměstnance

Máte nedostatek zaměstnanců, ale kvalifikovaný personál se k vám na pohovory zrovna nehrne? Pokud nabízíte atraktivní plat, firemní benefity a možnost pracovního růstu, možná je chyba někde jinde. Nevěřili byste, jak můžou kanceláře a jejich atraktivita ovlivňovat to, zda u vás lidé chtějí pracovat. Pronájem kancelářských prostor tedy promyslete ze všech stran. Jsou prostory dostatečně moderní, zajímavé a v souladu s moderními trendy?

Pracovní morálku podpoříte odpočinkovou zónou

Zdá se vám tvrzení o tom, že produktivitu zaměstnanců podpoříte dostatečným odpočinkovým prostorem, nelogické? V posledních letech se ukázalo, že lidé chtějí mít při práci u počítače pohodlí. Proto se home office stal populárním i po konci světové pandemie. Když svým zaměstnancům poskytnete v kancelářích útulné prostředí, ve kterém se budou cítit příjemně a jako doma, nebudou mít důvod zůstávat ve své domácí provizorní kanceláři.

Přirozené světlo pro lepší náladu a ergonomické židle pro naprosté pohodlí

Věděli jste o tom, že přirozené světlo má pozitivní dopad na náladu i produktivitu? Prosklené kanceláře nabízejí nejenom výhledy, ale i dostatečný přísun přirozeného světla. Pohodlí zaměstnancům dopřejí také ergonomické židle, které řada z nich ve své domácí kanceláři nemá.

Nalákejte nové zaměstnance na atraktivní kanceláře a prostory, které doma nemají. Ať už to jsou houpací sítě, sedací vaky či ergonomické židle. Pohodlí a pocit pohody jsou při práci v kanceláři důležité.

Zdroj obrázku: Zdena Venclik / Shutterstock.com