Limitovaná edice Samsung Gear SD2 s diamanty a růžovým zlatem

Limitovaná edice Samsung Gear SD2 s diamanty a růžovým zlatem 1

Známý tvůrce luxusních šperků a hodinek, společnost de Grisogono, vytvořil limitovanou edici hodinek Samsung Gear S2, kterou ozdobil desítkami bílých a černých diamantů a růžovým zlatem.

Spojením dvou ikonických značek vznikla jedinečná edice inteligentních hodinek. Ozdobené jsou růžovým zlatem, více než stovkou černých a bílých diamantů a náramkem z kůže galuchat (kůže s charakteristickou perličkovou texturou), který je typický pro de Grisogono. Zlatá luneta s diamanty se volně otáčí kolem ciferníku, takže majitelé hodinek neztratí nic ze špičkových vlastností Gear S2.

Společnost De Grisogono se vždy spojovala s odvážnými produkty a vizionářským přístupem k luxusním šperkům a hodinkám. Fawaz Gruosi, zakladatel a kreativní ředitel de Grisogono řekl, že u Gear S2 byly zachovány všechny technické schopnosti a intuitivní vlastnosti, které tento produkt poskytuje. Tyto hodinky budou mít čestné místo vedle modelů Meccanico, Otturatore a Occhio značky de Grisogono, jako další příklad revolučního přístupu k návrhům hodinek.

Limitovaná edice Samsung Gear S2 by de Grisogono byla poprvé vystavena na přehlídce Baselworld 2016.