Hodinky LUMINOX DRESS FIELD 1830 – elegance mezi vojáky

Hodinky LUMINOX DRESS FIELD 1830 - elegance mezi vojáky 1

Firma Vacheron Constantin je známá mezi výrobci luxusních, elegantních hodinek. Casio zase známe díky jejím technologickým vychytávkám. Luminox je vnímán na poli vojáků, členů speciálních jednotek, pilotů či mariňáků.

Právě na jejich potřebách stavěla americká firma, většina modelů byla zaměřená na jejich potřebách. Ale nyní to už tolik neplatí. Pryč jsou maskáče, klouzající bláto, džungle a vlhkost. Dnes jim sedí více kultivované prostředí, prostředí zasedaček. Jen vychází z modelů s vojenskou tématikou.

Luminox ví, že dnešní sportovci a sportovně založení lidé mají jiné nároky na hodinky. Jejich potřeby se prolínají s potřebami vojáků. Jedná se o spolehlivost, přehlednost, jednoduchost a mohutný zjev, to je dnes v oblibě.

Luminox Dress Field 1830 jsou trojručičkové modely s datem. Uvnitř se nachází švýcarský quartz kalibr Ronda Powertech 515. Přesnost je udávaná v toleranci -10/+20 sekund za měsíc a baterie vydrží 45 až 50 měsíců.

hodiny

Průměr hodinek je 42 mm. Pozdro je veliké 10,8 mm a vyrobené z nerezavějící ocele 316L, má broušený povrch. Uzavřený je Luminox zafírovým krystalem s antireflexním povrchem. Vodotěsnost je u hodinek do 200 m. Luminox Dress Field 1830 se prodávají s černým nebo hnědým prošívaným řemínkem z telecí kůže.

Nebo je možnost mít 22 mm široký ocelový náramek. Tohle vše by mělo vytvořit efekt přechodu mezi prací, kanceláří a zábavou v terénu. Ale co je fantastické na hodinkách, to jsou ciferníky. Utilitarismus jim opravdu sluší. Jemná textura ve středu, matné zpracování a ploché, broušené ručičky ve vojenském stylu.

Nádherně vypadá i sekundovka, která ukazuje svým červeným hrotem příslušnou stupnici na šikmém okruží. Na ciferníku jsou aplikované robustní indexy. Hodinky obsahují luminiscenční technologii LLT – trvalý svit. Firma Luminox nám předvedla opravdovou eleganci ve vojenském provedení a máme se na co těšit.

Cena ani dostupnost ještě u hodinek nebyly stanoveny.