LUXUSNÍ A „PAPARAZZIŮM-ODOLNÝ“ PENTHOUSE V HODNOTĚ 50 MILIONŮ DOLARŮ!

LUXUSNÍ A "PAPARAZZIŮM-ODOLNÝ" PENTHOUSE V HODNOTĚ 50 MILIONŮ DOLARŮ! 1

Síť hotelů Four Seasons se před nějakým časem rozhodla v luxusní oblasti LA – Beverly Hills – vybudovat soukromou rezidenci. Na jejím samém vrcholu je luxusní penthouse, o kterém se traduje, že je „paparazziům-odolný“.

Jeho rozloha je 12 000 m² a byl postaven tak, aby jeho obyvatelé měli co největší soukromí. Stejně je řešena celá rezidence. Jonathan Genton, zakladatel Genton Property Group, postavil svou společnost právě na tomto principu – vytvořit maximální soukromí pro ty, kteří ho potřebují nejvíce.

Tato dvanácti-patrová budova je dokonale zajištěna a to včetně soukromých výtahů , které mohou použít pouze majitelé bytů v rezidenci pomocí svých telefonů. Tyto výtahy své majitele vyvezou z garáže přímo do jejich bytů.

Na samé střeše budovy se nachází několik teras a obrovská zahrada; to vše o rozloze 9000 m². Rezidence zahrnuje soukromé fitness centrum s trenéry celebrit a možnost objednání po-workoutových jídel připravených těmi nejlepšími šéfkuchaři.

Hollywoodské celebrity to v životě nemají rozhodně lehké, co se týče soukromí. Právě proto veřejnost očekávala, kdo si ten byt koupí a své soukromí oceňuje na 50 milionů dolarů. Jakmile byl však tento penthouse puštěn do prodeje, neohřál se v nabídce déle, než pár minut.

Celá rezidence obsahuje 59 bytových jednotek, přičemž nejnižší cena bytu začíná na 2,5 milionu. Aktuálně je na seznamu 17 zákazníků, kteří byty již koupili a jsou rozhodnuti je pronajímat. Developer odmítl prozradit jejich jména, stejně jako jména nájemců či majitelů-obyvatelů, avšak zmínil, že mnoho zájmu bylo z Hongkongu či Singapuru. Zmíněný penthouse byl prodán čínskému milionáři pár minut poté, co byl nabídnut k prodeji.

Zajímavý je fakt, že samotná rezidence ještě není dokončena, mělo by se tak stát až někdy koncem roku 2017.