LUXUSNÍ HOLENÍ PRO DÁMY: HOLÍCÍ STROJEK Z ČISTÉHO ZLATA ZA 96 DOLARŮ?

LUXUSNÍ HOLENÍ PRO DÁMY: HOLÍCÍ STROJEK Z ČISTÉHO ZLATA ZA 96 DOLARŮ? 1

Pánské žiletky jsou každým rokem dokonalejší a ergonomičtější. Čím více mega-ostrých břitů, tím lépe. Stejně je to is dámskými žiletkami, které jsou stále dražší a dostat je v mnoha variantách. Jedna společnost však laťku v dámském holení překročila přímo nepřekonatelně – vytvořila dámský holicí strojek z růžového zlata.

Luxusní holení pro dámy

Tento luxusní strojek je na míle vzdálený plastovým žiletkou, které jsou dostupné v obchodech. Jde o „oldschoolové“ břitvy, do které je třeba doplňovat čepelky, jak to bývá u klasických strojcích. Za jejím vznikem stojí společnost Oui Shave, která od roku 2015 ženám přináší bezpečnější a příjemnější holení. Vytváří skutečně kvalitní produkty – od žen pro ženy. Jako první společnost na světě vyrábí luxusní holicí strojky pro dámy.

Společnost uvádí, že zlatá břitva má zabránit podráždění pokožky při holení. Produkt také zvládá i holení v různých úhlech. S takovou žiletkou musí být péče o tělo zábavou – ne každý si však může dovolit takový typ potěšení. Kromě samotného strojku cena 96 dolarů zahrnuje 60 ml balení ošetřujícího oleje na holení značky Neroli nebo Lavan a také balení 10 náhradních břitů.

Že by rychlá inspirace před blížícími se Vánocemi? 😊